Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse pendule, verguld basement 3668
Franse pendule, verguld basement
Startprijs 190 EUR
Reiswekker 3669
Reiswekker
Startprijs 150 EUR
Reiswekker 3670
Reiswekker
Startprijs 125 EUR
Verkocht
3-Delig marmeren klokkenstel 3671
3-Delig marmeren klokkenstel

Resultaat:

75 EUR

Weense regulateur 3672
Weense regulateur
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2 Warmink tafelpendules 3673
2 Warmink tafelpendules

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Henri Deux klok 3674
Henri Deux klok

Resultaat:

50 EUR

Schwarzwalder wandklok 3675
Schwarzwalder wandklok
Startprijs 40 EUR
3-Delig marmeren pendulestel 3676
3-Delig marmeren pendulestel
Startprijs 40 EUR
Eiken tafelklok 3677
Eiken tafelklok
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Marmeren Art Deco pendule 3678
Marmeren Art Deco pendule

Resultaat:

50 EUR

5 Wekkers 3679
5 Wekkers
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Art Deco pendule 3680
Art Deco pendule

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken tafelklok 3681
Eiken tafelklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zuilenpendule 3682
Zuilenpendule

Resultaat:

60 EUR

Eiken tafelpendule 3683
Eiken tafelpendule
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Jaarlopers 3684
2 Jaarlopers

Resultaat:

40 EUR

Notenhouten tafelklok 3685
Notenhouten tafelklok
Startprijs 35 EUR
Blauw porseleinen klokje 3686
Blauw porseleinen klokje
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Tafelklok Junghans 3687
Tafelklok Junghans

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Klok, tubantia 3688
Klok, tubantia

Resultaat:

30 EUR

Franse comtoise 3689
Franse comtoise
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Engelse eiken staande klok 3690
Engelse eiken staande klok

Resultaat:

225 EUR

Franse comtoise 3691
Franse comtoise
Startprijs 90 EUR