Vijftien oude originele Walt Disney productions figuren. o.a. keramiek, kunststof en rubber. 20e eeuw, 12-32cm. Cond:R/G
Doos vol divers oud speelgoed, hout, blik en stof, 20e eeuw 26x40x50cm. Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop Heinrich Handwerk en Simon en Halbig, met gelede lichaam( twee vingers af) in goede staat 55cm.
Kavel met 9 modeltreinen (Atlas edities) en 10 modeltrucks (Roadstars). Allen met originele verpakkingen en in goede staat.
Groot kavel Del Prado met diverse sets uit de serie Egypte waaronder; "Mummificatie", "Ceremonie", "De Farao en zijn vrouw", "Het maken van een koninklijk beeld", "De Farao en zijn strijdwagen", "Muzi...
Groot lot antiek gegoten tinnen soldaten en figuren met beschilderingen, 19e 20e eeuw in doos, in goede staat 9x20x18cm.
Vier oude Duitse speelgoedauto's, blik, in doos. Shuco mercedes, ecamico, opel, Kellerman kever. 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 11-17cm.
Antiek Duits houten ridderkasteel omstreeks 1920, met originele beschildering, deeltje mist, verder in goede staat , 35x40x27cm.
Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G
Twee collecties beschilderde glasplaten voor toverlantaarns, 1x London Zoological Gardens, en langwerpige diversen 9-28cm. Cond:G
Set antieke benen dominostenen met hout, in houten doos, omstreeks 1900 in goede staat, 4,5x19,5x6,5cm.
Kavel diverse accesoires voor modelspoor (huisjes etc.) en diverse rails. alles in gebruikte en ongeteste staat.
Antieke Duitse porseleinen pop nr 370/7, met lederbalg en celluloid onderarmen, kleertjes en pruik. In goede staat 67cm Cond:G
Twee oude porseleinen poppen omstreeks 1980, copie Armand Marseille pop nr. 390, 43cm, copie S.F.B.J Paris nr 236 35cm in goede staat
Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G
Drie dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed(hoge nieuwwaarde) bestaande uit meubelen, lampen, porselein, accessoires etc, hoofdzakelijk nieuw in doos 50x40cm Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop A.M 351/7K met slaapogen papier mache baby, gemodelleerd doopkleed 47cm. Cond:G
Negen oude Duitse schildpad poppen, omstreeks 1920-1970, 13-39cm. Cond:R/G
Zeven diverse oude celluloid poppen, minerva groot, schildpad baby, PPMK meisje, schutzmarke jongen, minerva meisje, DE meisje met vlechten, 30-55cm.
Vier oude Lenci stijl poppen, 2e helft 20e eeuw 35x42cm. Cond:G
Drie vooroorlogse poppenmeubelen: poppenstoel, poppenwagen, poppenbed 30-59cm.Cond;G