Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Mecky 3024
Lot Mecky

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot mecky's 39x 3023
Lot mecky's 39x

Resultaat:

190 EUR

Kindercommode Louis Philipe 3022
Kindercommode Louis Philipe
Startprijs 70 EUR
Kinderspiegelkastje 3021
Kinderspiegelkastje
Startprijs 50 EUR
Jugendstil poppenkleerkast met kleren 3020
Jugendstil poppenkleerkast met kleren
Startprijs 100 EUR
4x Mechanisch speelgoed 3019
4x Mechanisch speelgoed
Startprijs 130 EUR
3x Japans mechanisch speelgoed 3018
3x Japans mechanisch speelgoed
Startprijs 80 EUR
Steiff hond op wielen 3017
Steiff hond op wielen
Startprijs 100 EUR
2 Winnie the Pooh telefoon 3016
2 Winnie the Pooh telefoon
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Antieke duo kinderfiets 3015
Antieke duo kinderfiets

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Speelgoed auto's 3014
4 Speelgoed auto's

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Verzameling tinnen soldaten 3013
Verzameling tinnen soldaten

Resultaat:

75 EUR

Antiek Crocketspel 3012
Antiek Crocketspel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Grote mechanische mecky 3011
Grote mechanische mecky

Resultaat:

195 EUR

Antieke Duitse Doll stoommachine 3010
Antieke Duitse Doll stoommachine
Startprijs 125 EUR
Verkocht
6 Blikken fornuisjes 3009
6 Blikken fornuisjes

Resultaat:

150 EUR

2 Mechanische clowns 3008
2 Mechanische clowns
Startprijs 130 EUR
4 Mechanische clowns 3007
4 Mechanische clowns
Startprijs 200 EUR
Lot Steiff 27x 3006
Lot Steiff 27x
Startprijs 250 EUR
Etalagepop 3005
Etalagepop
Startprijs 125 EUR
Mechanisch hobbelpaard 3004
Mechanisch hobbelpaard
Startprijs 150 EUR
Blikken hobbelpaard mechanisch 3003
Blikken hobbelpaard mechanisch
Startprijs 175 EUR
Lot Steiff 3002
Lot Steiff
Startprijs 200 EUR
Drie delen speelgoed 3001
Drie delen speelgoed
Startprijs 150 EUR