30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw 6024
2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw

300 EUR

Dresden porseleinen dekselvaas 6023
Dresden porseleinen dekselvaas
Startprijs 250 EUR
Pors. dekselvaas, Helena Wolfsen 6022
Pors. dekselvaas, Helena Wolfsen
Startprijs 300 EUR
4, 18e eeuwse borden 6021
4, 18e eeuwse borden

360 EUR

4 kop en schotels Chinees Imari 6020
4 kop en schotels Chinees Imari
Startprijs 100 EUR
3, 18e eeuwse kop en schotels 6019
3, 18e eeuwse kop en schotels
Startprijs 150 EUR
2 chinees Imari vazen 6018
2 chinees Imari vazen

150 EUR

Imari bord 6017
Imari bord

150 EUR

Meissen schaal 6016
Meissen schaal
Startprijs 120 EUR
Porseleinen groep, valsspeler 6015
Porseleinen groep, valsspeler

250 EUR

Zes Chinese borden 6014
Zes Chinese borden

120 EUR

Porseleinen plaquette 6013
Porseleinen plaquette
Startprijs 350 EUR
Twee Yixing vazen 6012
Twee Yixing vazen

450 EUR

2x ingelijst bord rosenthal 6011
2x ingelijst bord rosenthal
Startprijs 400 EUR
Meissen servies, bloemmotief 6010
Meissen servies, bloemmotief

600 EUR

3 Spreukborden, 18e eeuw 6009
3 Spreukborden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Delfts blauw bord, 18e eeuw 6008
Delfts blauw bord, 18e eeuw

75 EUR

3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer 6007
3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer
Startprijs 450 EUR
Imari bloempot 6006
Imari bloempot

60 EUR

Porseleinen servies Frans 6005
Porseleinen servies Frans
Startprijs 650 EUR
Franse doos, 19e eeuw 6004
Franse doos, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
Delfts kaststelletje 6003
Delfts kaststelletje

350 EUR

Plateel tegeltableau 6002
Plateel tegeltableau

550 EUR

6 borden Quang Xi 6001
6 borden Quang Xi

950 EUR