Twee oude messing lampenvoeten, 20e euw in empirestijl 81cm. Cond:G
Twee vooroorlogse lederen dokterstassen in originele staat 45-57cm. Cond;G
Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G
Negentiende eeuwse telescoop verrekijker, scheepvaart, messing met mahoniehout, 93cm. gemerkt Dolland London Cond:G
Vier antieke vijzels, twee brons omstreeks 1800 met stamper, twee ijzer 19e eeuw met stamper (kleinere is gescheurd) Cond:R/G
Duitse antiek bronzen Jugendstil presenteerschaal omstreeks 1900, gesigneerd Teichmann, in goede staat 40x30x1cm Cond:G
Mooie 19e eeuwse notenhouten schrijfkist met vakverdeling en messing inleg op deksel, in goede staat, compleet met slot en sleutel 15x30x23cm. Cond:G
Goudweegschaal in cassette, 2e helft 20e eeuw van messing met gewichtenset, in goede staat.3x26x15cm.
Grote 19e eeuwse messing vergulde petroleumlamp met groenblauw glazen kap, neo renaissance. 76x15ø Cond:G
Vooroorlogs emaille reclame bord omstreeks 1930, Witte kruis, tegen alle pijnen, poeders, tabletten, cachets (omranding beschadigd) 38x22cm. Cond:R/G