Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G

8-Armige messing kroon
Resultaat: 25 EUR

Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.

Grote messing kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Grote bronzen kaarskandelaar omstreeks 1900, naar 17e eeuws voorbeeld(kaarspunt weg) met wapen, 84cm. Cond:R/G

Console met kindergezicht
Resultaat: 25 EUR

Oude wandconsole met engelen kop, groen goud gepatineerd, 2e helft 20e eeuw (gipsgegoten) 17x23x22cm. Cond:G

Kavel koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Lot antiek, koperen koetsstoof, waterketel, stoof, vaas 22-47cm Cond:G

Weegschaal met gewichten
Resultaat: 25 EUR

Antieke messing weegschaal, 1e helft 20e eeuw met gewichten set en eikenhouten basement, 5,6x52x20cm Cond:G

Antieke kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G

2 Lampen
Resultaat: 20 EUR

Twee lampen: 1x Messing tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G en 1x Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G

Bodemvondst, vermoedelijk16e-17e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Antieke smeedijzeren pijlpunt, 17e eeuws of ouder (bodemvondst, oxydatie) 23,8cm. Cond:G

6 Figuren, erotica
Resultaat: 20 EUR

Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G

Metalen spaarpot
Resultaat: 20 EUR

Oude gietijzeren spaarpot, 2e helft 20e eeuw en naar Amerikaans voorbeeld in goede staat 29cm. Cond;G

2x Seinlamp Utrecht
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.

3 Wafelijzers
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke ijzeren wafelijzers, omstreeks 1900 in goede staat. 55-65cm. Cond:G

4 Delen antiek
Resultaat: 20 EUR

Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G

Antieke dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1880 met slot en sleutel, lijst zit los 15x25x27cm. Cond;G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R

Diverse camera's
Resultaat: 20 EUR

Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G

Telefoon
Resultaat: 20 EUR

Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G