Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.

3 Antiek tinnen olielampen
Startprijs 40 EUR

Drie maal 18e-10e eeuwse tinnen snotneuzen, soldeernaad los, 22x30cm. Cond:R/G

Tinnen kraantjeskan
Startprijs 40 EUR

Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.

Staande schemerlamp
Startprijs 40 EUR

Metalen staande schemerlamp met messing, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 155cm.

Lexicon Latino-Belgicum Novum
Startprijs 40 EUR

Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G

Lot divers
Startprijs 40 EUR

Twintig delen koperwerk(miniatuur) 19-20e eeuw, met tinnen bowllepel en kroesen 4-30cm. Cond;G

2 Koperen dekselvazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.

Messing inktpot
Startprijs 40 EUR

Antieke messing historisme inktpot op vaste onderschotel, omstreeks 1880 Duitsland, 10-19cm in goede staat.

4 Delen ijzerwerk
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G

Kolenbak met messing
Startprijs 40 EUR

Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.

4 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vier leuke antieke strijkijzers 19e eeuw 17-25cm. Cond:G

5 Strijkijzers
Startprijs 40 EUR

Vijf leuke antieke strijkijzers 19e eeuw. 11-27cm. Cond:G

Messing helmkit en koperen paraplubak
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G

emaille reclamebord
Startprijs 40 EUR

Oud emaille Duitse bierbrouwerij reclambord, 100 jahre Flensburger Brauereien 1888-1988. 45x36cm.

Lederen koffer en hoed
Startprijs 40 EUR

Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G

Tibetaanse wijnkist
Startprijs 40 EUR

Tibetaanse met lederbekleedde en beschilderde wijnkist, 21e eeuw 16x34x26cm. Cond:G

2 Ovale blikken
Startprijs 40 EUR

Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G

Ingelegd paneel met boedha
Startprijs 40 EUR

Tropischhouten paneel met Boedha op lotusbloem, ingelegd. 20e eeuw 44x36cm. Cond:G

Samovar
Startprijs 40 EUR

Antieke messing samovaar, omstreeks 1900 in goede staat 48cm.

Zeepstenen plak, eind 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Natuurstenen malachietkleurige oosterse bewrkte plaquette, leeftijd onbekend, 12,5x9,5x2,3cm. Cond;G

Mahonie bestekcasette
Startprijs 40 EUR

Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.

Antieke emmer
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G

19e Eeuwse stoof
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten stoof met grote zinken binnenbak(los stukje poot erbij) 81x50x39cm. Cond:G

Antieke schilderskist
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten schilderskist met slot en sleutel, en palet, omstreeks 1900 Cond:G