Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing koffieset
Resultaat: 30 EUR

Oud Belgische messing koffieset, 5 delig, tablet, koffiekan, melk, suiker en lepels, in goede staat 28xø28cm.

2 Toneelkijkers en een pot
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke toneelkijkers, en antieke voorraadpot, Biedermeier(parelmoer belijmde kijker mogelijk later) 10-27cm. Cond:G

Dienblad met tegels
Resultaat: 30 EUR

Oud dienblad, 6 tegels met rozendecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 40x58cm.

Grote messing doofpot
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse messing doofpot in goede staat 42x25øcm. Cond:G

Scheeplamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperen scheepspetroleumlamp omstreeks 1900, of een treinseinlamp gemerkt D.B (Deutsche Bundesbahn?) 50x20x18cm. Cond:G

Lot blikken Droste
Resultaat: 30 EUR

Vier vooroorlogse cacaublikken Droste, en Daalders blockers cacau. 8-20cm. Cond:R/G

4x Chinese rolschildering
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinese rol schilderingen, 20e eeuw 35-46cm. Cond.:G

Lotje divers
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud antiek, 1x terracotta gezicht, Chinese spekstenen figuur, bronzen olielamp, verzilverde geurbal, krukentrekker, tinnen schaal, bronzen houder. 9-18cm.Cond:G

6 Delige kapset
Resultaat: 30 EUR

Zes delige vergulde toiletset o.a. 2 borstels, spiegel en 3 dekseldozen. 10-32cm.

6 religieuze voorwerpen
Resultaat: 30 EUR

Zes religieuze oude voorwerpen, 3x corpus christi, 1x Madonna, 1x heilig figuur, 1x Maria met kind 25-44cm. Cond:G

Radio naar antiek voorbeeld
Resultaat: 30 EUR

Oude notenhouten radio naar antiek voorbeeld, functies niet getest. 32cm. Cond:G

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Taartschotel met peerdecor
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met grepen omstreeks 1890, vernikkelde messing omranding, perendecor 37øcm. Cond:G

5 Delen koperwerk, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

5 Delen koperwerk, 19e eeuw

Antieke speeldoos
Resultaat: 30 EUR

Antieke speeldoos omstreeks 1900(functioneert, kam goed) slotplaatjes mist verder in goede staat 10x17x12cm. Cond:G

Perzische schotel, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 18e -19e eeuwse Perzische plated messing sierschotel, kopergeslagen en gegraveerd met Engelse figuren, fabeldieren, floraal decor ?l 38x5,5cm in goede staat

Bajonet en pistool
Resultaat: 30 EUR

Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G

2 Bustes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude bustes, jongen en meisje 2e helft 20e eeuw, eenmaal gips en eenmaal composiet 23-45cm. Cond:G

2 Antieke doosjes
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G

Antieke haardset
Resultaat: 25 EUR

Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G

Kerstboomstandaard rond 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse gietijzeren beschilderde Jugendstil kerstboomstandaard, omstreeks 1900, in goede staat.

Antieke schrijfset
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G

Spaanse bajonet
Resultaat: 25 EUR

Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.

2 Delen been, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek 19e eeuw gemaakt van been, bewerkte vulpen en garenhouder 7,5x23cm Cond:G