Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Scheepskijker
Resultaat: 125 EUR

Grote antieke Engelse telescoop scheepskijker van messing met leer. omstreeks 1900 Cond:G 92cm.

Lot 12 spaarpotten
Resultaat: 120 EUR

Lot van 12 30er jaren metalen spaarpotten in kachelvorm, sommige bewerkt 10-13cm. Cond:G

Antieke viool in kist
Resultaat: 120 EUR

Antieke viool in houten kist met brandmerk en parelmoerinleg, viool 61cm, kist 78cm.

Wandelstok soldaat
Resultaat: 120 EUR

Repro wandelstok met duitse soldatenbuste, aluminium met hout. 21e eeuw 88cm. Cond:G

4 Fotoalbums, bijbel en dagboek
Resultaat: 115 EUR

Vier antieke fotoalbums, bijbel en dagboek(leeg) 1e helft 20e eeuw, o.a officieren en kinderen. Nederland, Frankrijk etc. (Holy Bible, George E. Eyre and William Spottiswoode) 13-28cm. Cond:G

2 Ovale Jugendstil schalen
Resultaat: 110 EUR

Twee mooie antieke tinnen Jugendstil tablets W.M.F gesigneerd. Omstreeks 1900 met figuren en zweepslag decor 27-39cm. Cond:G

Scheepslamp
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.

Duits handwerk China
Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits handwerk, Feldzug 1900-1901 Gott mit uns, in goede staat 50x57cm.

Wandelstok, ivoor
Resultaat: 110 EUR

Antieke wandelstok I 1900 met ivoren heft en floraal emaille decor, in goede staat 99cm. Cond:G

Damesjas kalfsleer en bont
Resultaat: 110 EUR

Oude kalfsleren damesjas, binnenvoering van nertsenbont, kwaliteitsuitvoering. 111cm. Cond:G

Platte showvitrine met inhoud
Resultaat: 110 EUR

Platte houten showvitrine met diversen, horloges, miniaturen, aanstekers, fossielen, sieraden en vulpnennen. 7x64x44cm. Cond:G

Kurkentrekker
Resultaat: 110 EUR

Antieke kurkentrekker met been, omstreeks 1900 12,5-6cm. Cond:G

Kristallen hanglamp
Resultaat: 110 EUR

Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G

Telescoop met statief
Resultaat: 105 EUR

Grote Vixen telescoop kijker op houten statief, astronomical telescope, D 114 F 900 ( niet getest), Tokyo Japan, in goede staat 116x80x46cm. Cond:G

Groot kavel diverse brillenkokers/brillen
Resultaat: 105 EUR

Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G

4 Foo honden China
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

2 Plaquettes met wild, vis ca. 1880
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke plaquettes omstreeks 1880 met wildvoorstelling, compositiemetaal op eiken, 1 maal vis en 1 maal fazant, 50x20x7cm. Cond:G

Grote weegschaal
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900, saters weighing machine, verrijdbaar op wielen. 160x65x45cm. Cond;G

Sigarenkistje
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten sigarenkistje met sigarenhouders(humidoir) 23x22x16cm. omstreeks 1900, Cond:G

Staande petroleumlamp Japans
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke staande petroleumlamp omstreeks 1900 met messing monturen en Chinees handgeschilderd decor op keramiek. 63x14øcm Cond:G

Bronzen 6-lichts kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar 6-lichts met zwart marmeren basement, retour de Egypte omstreeks 1970, 64cm Cond:G

Haardstel
Resultaat: 100 EUR

Vijf delig antiek messing haardstel omstreeks 1900, in goede staat 34x65cm. Cond:G

Viool in koffer
Resultaat: 100 EUR

Mooie vooroorlogse viool uit Duitsland in koffer, in goede staat. 55cm.

Diverse uniformen
Resultaat: 100 EUR

Originele Duitse leger/marine en andere diverse uniformen, 20e eeuw maat Medium. Cond:G