Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Foo honden China
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

Setje miniatuur spellen
Resultaat: 80 EUR

Antieke spellen in doos, o.a van been, schaakstukken niet compleet, domino, schaakbord, 6x24x13cm Cond:R/G

Sierbokaal met hengsel
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Historisme Duitse schenkkan omstreeks 1880 met keramiek(compositie metaal) met fratzen, draken en leeuwenpoten. 62cm.

Spiesbok gewei
Resultaat: 80 EUR

Oud Afrikaans spiesbok gewei, in goede staat 81cm.

Theekist met flacons
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse pallisander theekist met 3 porseleinen flacons, met goud en figuren decor(2 stoppen gelijmd) verder in goede staat, met intarsia slot en sleutel, 14x24x12cm. Cond:G

Antieke archiefkast
Resultaat: 75 EUR

Antieke eikenhouten archiefkast omstreeks 1900, met rolluik, vakverdeling, lade en slot, in goede staat, 40x43x34cm. Cond:G

Tinnen ketel met theepot
Resultaat: 75 EUR

Twee delen tin 18e-19e eeuw, theepotten met houten grepen, in goede staat 18-26cm. Cond:G

Ovale aker, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Groot 18e eeuws koperen anker met nagels en smeedijzeren hengsel (bodem gerepareerd) 38x54x60cm. Cond;G

3 Delen divers
Resultaat: 75 EUR

Drie delen antiek, naaiset in casette, vergulde houder, bewerkte chatelaine.

Verzilverd trekpotje 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Antiek verzilverd trekpotje. Sierlijk trekpotje voorzien van Biedermeier gravures met bloemen en krullen, geplaatst op 4 krulpoten met opgelegd fruitdecor op de deksel.19x12x14 cm. In goede staat

Schrijfkist, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten schrijfkist met vakverdeling, schrijfdeel uitklapbaar en geheime ruimte en rondom parelmoerinleg, compleet met slot en sleutel 14x41x24cm. Cond;G

Groot Perzisch pistool
Resultaat: 75 EUR

Antieke Oosterse donderbus, 19e eeuws, antieke provisorische reparaties 45cm Cond:R

5 Sabels
Resultaat: 75 EUR

Vijf decoratieve antieke sabels omstreeks 1900, lichte oxydatie 93cm. Cond:G

12 Deurkloppers
Resultaat: 70 EUR

Twaalf oude messing deurkloppers, 1e helft 20e eeuw, leeuwenkopvorm, in goede staat 15x11x4cm.

Diverse pijpen
Resultaat: 70 EUR

Acht oude antieke Duitse tabakspijpen, 5x porselein, 2x Buyere en 1x real Briat 11- 68cm Cond:R/G

Art Deco boekensteunen
Resultaat: 70 EUR

Twee maal Art Deco boekensteun omstreeks 1930, drinkende panter op houten basement(compositie metaal) 9x12x7cm. Cond:G

Naaimachine
Resultaat: 70 EUR

Antieke tafelnaaimachine omstreeks 1900, Jones handmaschine, mooie gave staat 27x39x13cm. Cond:G

Gietijzeren haal
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren haal met draaimechanisme. 117cm. Cond:G

Grote losse kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote messing 7 lichts kaarskandelaar met bloemen en druiven op vaas en heilig kruis. 19e eeuw, in goede staat 65cm.

Antieke ivoren schrijfset
Resultaat: 70 EUR

Antieke 3 delige ivoren schrijfset, opengewerkte pannenhouder, 2 ivoren pennen, 1 goed, 1 top af 17x2,5cm Cond:R/G

2 messing kaarskandelaars
Resultaat: 70 EUR

Twee grote oude Oosterse koperen kraagkandelaren met gravering, 20e eeuw , in goede staat 74x25ø Cond:G

4 Dozen plated bestek
Resultaat: 70 EUR

Vier cassettes oude plated bestek, 20e eeuw o.a visbestek, taartbestek etc 24-34cm. Cond:G

Molen met mechaniek
Resultaat: 65 EUR

Antieke Jugendstil bureau ventilator, omstreeks 1900 met opdraaimechaniek, in de vorm van een molen. Messing en albast. 32cm. Cond:G

Ronde koperen aker
Resultaat: 65 EUR

Koperen anker, 18e-19e eeuws, gewageld met ijzeren hengsel, in goede staat 27x41øcm.

2 Benen netsukes
Resultaat: 65 EUR

Twee oude Japanse gesigneerde netsuke's , Japanse oude wijsheer en meisje met mand, omstreeks 1900. 5cm.

Reclamebord Persil
Resultaat: 60 EUR

Groot oud emaille reclamebord van Persil 104x38cm. (beschadigingen) Cond:R

Koraal tak
Resultaat: 60 EUR

Stuk oud rood koraal, in goede staat 10.5cm Cond:G

Geweer
Resultaat: 60 EUR

Oud Oosters geweer, gravures op de loop, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw. Cond;R/G

Perzisch pistool
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse voorlader, pistool met gravering en zilverinleg bij kolf, mooie patina in goede staat, 39cm

2 Steek en slagwapens
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve blanke wapens met vergulding, 20e eeuw. 1x dolk met jachtdecor, 1x degen met wapendecor. 34-54cm. Cond:G

2 Russische lakwerk doosjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.

3 Boeken, oude kastelen
Resultaat: 60 EUR

Drie antiquarische boeken van Nederlandse kastelen en hun historie, deel 1,2,3 Elsevier in goede staat 30x24x4cm.

Boedhistisch schild
Resultaat: 60 EUR

Oud Boedhistisch hangschild, 20e eeuw, hout met bronzen plaquettes en handbeschildering, in goede staat 32x32x2cm.

2 Muziekinstrumenten
Resultaat: 60 EUR

Twee oude blaasintrumenten, tuba Celesta, verzilverd, koningklijke Nederlandse fabriek, 1e helft 20e eeuw(oxydatie) en een Regiments trompet, sutherlands Argylland(origineel, of mooie copie) 30,5-51cm...

Microscoop
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.

Oude lederen motorjas
Resultaat: 60 EUR

Oude lange lederen motorjas met mooie patina, gemerkt Gelmok, in goede staat, maat Medium, 132cm. Cond;G

Vijzel met stamper, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke Spaanse geribte vijzel, 17e eeuws of jonger, met stamper, in goede staat 9x13,6øcm

2 Koffers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse lederen tassen, dokterstas, en valies dokterstas groot, 1 handvat lederen grip los, 48x54cm Cond:G

3x kompas
Resultaat: 60 EUR

Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.

Reiskoffer en dokterskoffer
Resultaat: 60 EUR

Antieke houten reiskist en dokterstas, omstreeks 1930, 50-80cm. Cond:G

Rittmeister kist
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Duitse houten Rittmeester legerkist WO. I in goede staat, 54x103x57cm.

Kavel diversen
Resultaat: 60 EUR

Lot divers antiek, scharen, beursjes, horlogekettingen etc. 4-30cm.

Kachel
Resultaat: 60 EUR

Antieke gietijzeren met bronzen kachel, met mooie ornamentuur, omstreeks 1880 Historisme, merk Frisia( achter stukjes afgebroken, wel erbij) 90x98x40cm.

Tafellamp
Resultaat: 60 EUR

Oude koperen 3 lichts tafellamp met leeuwenpoten, 20e eeuw 52x35øcm. Cond:G

Roodkoperen samovaar
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse roodkoperen samovaar met messing, in goede staat 44x25øcm.

Messing wandarm
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse wandpetroleumlamp met draak, historisme, omstreeks 1880, 70x40x13cm. Cond:G

Messing kaarsenkroon
Resultaat: 60 EUR

Antieke majolica kandelaar met bloembak, beschilderd, kandelaren verguld, omstreeks 1900. 100x47øcm. Cond:G

2 Lederen paarden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude lederen paarden, 20e eeuw met glazen ogen en lederen zadels. 30-34cm. Cond:G

Diverse schaven
Resultaat: 60 EUR

Antieke houten gereedschapskist, omstreeks 1900 vol met houtschaven en extra schaven, in goede staat 30x80x25cm.

19e eeuwse lokeend
Resultaat: 60 EUR

Originele antieke lokeend, handbeschilderd 19e eeuw(geen replica) originele beschildering en patina, in goede staat 40x15x21cm.

Huisaltaar ca. 1880
Resultaat: 55 EUR

Kleien antieke huisaltaar omstreeks 1900 met floraal decor, gouddraad en afgebeelde heilige, in goede staat. 17x13,5x4,5cm.

27 Kruiken
Resultaat: 55 EUR

Zevenentwintig 19e eeuwse Duitse selters terracotta waterkruiken, in goede staat. minimale chips mogelijk. 24cm. Cond:G

Jugendstil paraplubak
Resultaat: 50 EUR

Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G

Tafelstuk met hert
Resultaat: 50 EUR

Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G

Bamboe wijsheer
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese bamboe wijsheer, 1e helft 20e eeuw. 32cm. Cond:G

2 Bronzen kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude messing kraagkandelaren omstreeks 1930, naar 16e/17e eeuws voorbeeld, 43cm. Cond:G

Lakdoos
Resultaat: 50 EUR

Kyrillisch gesigneerde Russische lakdoos met arresledes en figuren, 2e helft 20e eeuw 1972, in goede staat 4x7x16,5cm.

Majolica tafellamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke majolica petroleumlamp omstreeks 1900, Jugendstil, geelectrificeerd, 2e helft 20e eeuw(dus geen brander!) 52cm. Cond:G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Bronzen hanglamp, 6 lichts met floraal decor, omstreeks 1900, 6 kantig, in goede staat 64x50x42cm.

Inro met vissen
Resultaat: 50 EUR

Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G

Barnsteenpijpje en vulpen met goud
Resultaat: 50 EUR

Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G

3 Delen divers
Resultaat: 50 EUR

Drie delen divers, scheepsbarometer Medora Western Germany, brief weegschaal Columbus Bilateral omstreeks 1930, toneelkijker messing met parelmoer 2e helft 20e eeuw 11-17cm. Cond:G

Kimono Japans
Resultaat: 50 EUR

Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G

12 Deurkloppers
Resultaat: 50 EUR

Lot van 12 oude messing deurkloppers in leeuwenkopvorm, 1e helft 20e eeuw, 15x10x5cm. Cond;G

Gereedschap om schroefdraad te tappen
Resultaat: 50 EUR

Antiek ijzeren schroefdraad tap apparaat waarschijnlijk voor klokkenmakers, 19e eeuws 19cm. Cond:G

2 Samac lampen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke lampenvoeten omstreeks 1900 met putti, hengsel mist. 46cm. Cond:R/G

3x Hoedendoos met hoed
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke hoedendozen met hoeden 20-34cm. Cond:R/G

Oude boot, Fragata Espanola
Resultaat: 50 EUR

Houten boot, kopie Fregetta espanola 1780, 20e eeuw in goede staat 52x67x10cm.

Huisbel
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil huisbel met trekkoord en floraal snijwerk, 70x35x20cm. Cond:G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke opalineglazen petroleumlamp, omstreeks 1900 met florale beschildering 48x14øcm. Cond:G

Halssieraad, Afrika
Resultaat: 50 EUR

Lot sieraden van de Massai stam, hals sieraad met hanger, losse armband, draagkoker met lederen band, 20e eeuws

Schrijfkist
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse Franse beschilderde schrijfkist, uitklapbaar met inktpotten, schrijfblad en vakverdeling, omstreeks 1860, in goede staat 17x50x30cm. Cond:G

Hang petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Oude hangpetroleumlamp, 20e eeuw, messing met keramiek reservoir, groenblauw glazen kap 70x40øcm in goede staat

Doos diversen
Resultaat: 45 EUR

Doos diversen o.a. antiek plateel, glas, porselein, plated, olie en azijnstel 30x44x30cm. Cond:R

Tabakspot + sigarenknipper
Resultaat: 45 EUR

Antieke houtgestoken tabakspot, omstreeks 1900 met voorstelling van ploegende boer met paardenspan, Hollands wapen met leeuw en tekst Grescunt Concordia Res Parvae je Maintendrai 22x14øcm. in goede st...

Theeset op dienblad
Resultaat: 45 EUR

Drie delig verzilverd moccaset met dienblad, 2e helft 20e eeuw met keramieken tablet. 16x44x28cm. Cond:G

4 messing wandkandelaren
Resultaat: 45 EUR

Vier oude vergulde messing wandkandelaren omstreeks 1900, later geelectrificeerd.37x53cm. Cond:G

Weegschaal
Resultaat: 45 EUR

Antieke weegschaal omstreeks 1900 met messing en mahonie. 20x43x53cm. Cond:G

Wortelnoten ingelegde kist
Resultaat: 45 EUR

Prachtige inglegde kist met wortelnoten fineer, intarsia met andere houtsoorten en parelmoer, 2e helft 20e eeuw 12x31x24cm. Cond;G

Bronzen 10-lichts kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Aparte bronzen 10lichts kandelaar.26x28x15cm.Cond:R/G

Boulle kastje met flacons
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse Franse theekist met boulle inleg en twee porseleinen thee flacons(beide beschadigd) Boulle inleg mist iets inleg. 15x17x12cm. Cond:R

Antieke lamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen 19e eeuwse tafellamp, gemaakt van kaarskandelaar, in goede staat 90xø36cm.

Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Wereld.....
Resultaat: 40 EUR

Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Werelt beschouwingen 1759 (zevende druk). Band in slechte staat met enkele losse pagina's. Ogenschijnlijk zijn alle openslaande kopergravures nog aanwezig. 27x22x8...

Jugendstil lamp Meisen
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse messing Jugendstil tafellamp omstreeks 1900 32xø29cm Cond:R/G

Zweep met parelmoer
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse oosterse zweep met messing en parelmoer, 180cm. Cond:G

Haardstel met voorzet
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuws haardset 5 delig, met vergulde haardvoet. 47-60cm. Cond:G

Verrekijker in foedraal
Resultaat: 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

Rekenmachine, Facit
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse telmachine gemerkt Facit, in goede staat 14,5x29x15cm.

Duits handwerk Japan 1931
Resultaat: 40 EUR

Antiek Duits handwerk, marine 1931, Reise Indien, China, Japan met Art Deco vergulde lijst. 50x40cm. Cond:G

Cloisonne lamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke cloissone vaas, omgebouwd tot tafellamp 60x40øcm.

4 deel divers
Resultaat: 40 EUR

Vier delen divers antiek omstreeks 1900, 1x hoornen tabakhouder, een bril, toneelkijker met parelmoer, bronzen vaasje met boerenmeisje en molen, in goede staat, 6-17cm.

Kavel penningen + sluitgewicht
Resultaat: 40 EUR

Zes oude penningen en een sluitgewicht van brons. 1x spoorphile 64 2e prijs.1x scienta mundi orbi pax ANWB. 1x exposition philateliwue internationale Luxembourg 1966. 1x spoorphilex '64 stervormig. 2...

Plaquette
Resultaat: 40 EUR

Romantische plaquette in lijst, 2e helft 20e eeuw (composiet), iets verbogen 18-22cm. Cond:R/G

Twee herten koppen
Resultaat: 40 EUR

Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G

Lederen koffer
Resultaat: 40 EUR

Chique lederen ruiterhoedkoffer, met hoed, omstreeks 1930, gemaakt door c.W Borchert Beolin, compleet met slot en sleutel, in goede staat 34x36x32cm.

2 Handgranaatkisten Duitsland
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Duitse grenenhouten handgranatenkisten met etiketten 1918, Kriegsmetall aktiengesellschaft (vorsicht Eier) 44x20x28cm. en 33x31x60cm. Cond:G