Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Dekseldoos met putti
Resultaat: 40 EUR

Grote gesigneerde plated Historisme dekseldoos met musicerende putti decor rondom, omstreeks 1880, monogram R.S in goede staat 8x25x9cm

Kapmes
Resultaat: 40 EUR

Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.

Twee Lampenvoeten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude messing lampenvoeten, 20e euw in empirestijl 81cm. Cond:G

2 Lederen koffers
Resultaat: 40 EUR

Twee vooroorlogse lederen dokterstassen in originele staat 45-57cm. Cond;G

2 Cloissone vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse of Chinese cloissone vaasjes met Japans voorwerpen decor, 1e helft 20e eeuw 13,8x7,5øcm. Cond:G

Afrikaans beeldje
Resultaat: 40 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken beeld, Congo, krachtbeeld, 20e eeuw in goede staat 35cm.

4 antieke pijpen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Duits porseleinen pijpen(koppen) 20e eeuw, handbeschilderd 13-28cm. Cond:G

3 antieke boeken
Resultaat: 40 EUR

Drie antiquarische boeken. 1x Der Schmerzhafte Sünder durch P.Urbanum.(originele band, beschadigd)1x 1724 Cornelius Nepos de vita excellentum imperatorum durch Emanuel Sincerum.(originele band, licht ...

Art deco kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.

Kijker
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse telescoop verrekijker, scheepvaart, messing met mahoniehout, 93cm. gemerkt Dolland London Cond:G

Divers oud/antiek tin
Resultaat: 40 EUR

Zeven delen antiek tin 19e-20e eeuw, kraantjeskan, twee klepkannen, 4 tinnen borden

4 Antieke vijzels
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke vijzels, twee brons omstreeks 1800 met stamper, twee ijzer 19e eeuw met stamper (kleinere is gescheurd) Cond:R/G

Gesigneerde Jugendstil presenteerschaal
Resultaat: 40 EUR

Duitse antiek bronzen Jugendstil presenteerschaal omstreeks 1900, gesigneerd Teichmann, in goede staat 40x30x1cm Cond:G

Schrijfkist, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Mooie 19e eeuwse notenhouten schrijfkist met vakverdeling en messing inleg op deksel, in goede staat, compleet met slot en sleutel 15x30x23cm. Cond:G

2x Mahoniekist met divers bestek
Resultaat: 40 EUR

Lot plated, antiek doosje met vorken, bestekdoos met divers bestek en opdienlepels 15-33cm. Cond:G

Oude wandtelefoon
Resultaat: 35 EUR

Vooroorlogse zwarte wandtelefoon met messing bellen, in goede staat 28x18x10cm. Cond:G

Kavel diversen
Resultaat: 35 EUR

Lot diversen, antiek in dekseldoos, zakmes,Egyptische figuren,3 heilige voorwerpen. 2-9cm. Cond:G

Instrument in kist
Resultaat: 35 EUR

Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.

Afrikaans schild
Resultaat: 35 EUR

Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G

Goudweegschaal in etui
Resultaat: 35 EUR

Goudweegschaal in cassette, 2e helft 20e eeuw van messing met gewichtenset, in goede staat.3x26x15cm.

Sabel en bajonet
Resultaat: 35 EUR

Decoratieve sabel en bajonet WO II Duitsland (Oxydatie) 55-95cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde petroleumlamp met groenblauw glazen kap, neo renaissance. 76x15ø Cond:G

Reclamebord Witte Kruis
Resultaat: 30 EUR

Vooroorlogs emaille reclame bord omstreeks 1930, Witte kruis, tegen alle pijnen, poeders, tabletten, cachets (omranding beschadigd) 38x22cm. Cond:R/G

Petroleumlamp, geëlectrificeerd
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing Jugendstil wandpetroleumlamp omstreeks 1900, later geelectrificeerd, gebloemde kap 40x24x15cm. Cond;R/G

Messing koffieset
Resultaat: 30 EUR

Oud Belgische messing koffieset, 5 delig, tablet, koffiekan, melk, suiker en lepels, in goede staat 28xø28cm.

2 Toneelkijkers en een pot
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke toneelkijkers, en antieke voorraadpot, Biedermeier(parelmoer belijmde kijker mogelijk later) 10-27cm. Cond:G

Dienblad met tegels
Resultaat: 30 EUR

Oud dienblad, 6 tegels met rozendecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 40x58cm.

Grote messing doofpot
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse messing doofpot in goede staat 42x25øcm. Cond:G

Scheeplamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperen scheepspetroleumlamp omstreeks 1900, of een treinseinlamp gemerkt D.B (Deutsche Bundesbahn?) 50x20x18cm. Cond:G

Lot blikken Droste
Resultaat: 30 EUR

Vier vooroorlogse cacaublikken Droste, en Daalders blockers cacau. 8-20cm. Cond:R/G

4x Chinese rolschildering
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Chinese rol schilderingen, 20e eeuw 35-46cm. Cond.:G

Lotje divers
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud antiek, 1x terracotta gezicht, Chinese spekstenen figuur, bronzen olielamp, verzilverde geurbal, krukentrekker, tinnen schaal, bronzen houder. 9-18cm.Cond:G

6 Delige kapset
Resultaat: 30 EUR

Zes delige vergulde toiletset o.a. 2 borstels, spiegel en 3 dekseldozen. 10-32cm.

6 religieuze voorwerpen
Resultaat: 30 EUR

Zes religieuze oude voorwerpen, 3x corpus christi, 1x Madonna, 1x heilig figuur, 1x Maria met kind 25-44cm. Cond:G

Radio naar antiek voorbeeld
Resultaat: 30 EUR

Oude notenhouten radio naar antiek voorbeeld, functies niet getest. 32cm. Cond:G

Kavel metaalwerk, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G

Taartschotel met peerdecor
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met grepen omstreeks 1890, vernikkelde messing omranding, perendecor 37øcm. Cond:G

5 Delen koperwerk, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

5 Delen koperwerk, 19e eeuw

Antieke speeldoos
Resultaat: 30 EUR

Antieke speeldoos omstreeks 1900(functioneert, kam goed) slotplaatjes mist verder in goede staat 10x17x12cm. Cond:G

Perzische schotel, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Grote 18e -19e eeuwse Perzische plated messing sierschotel, kopergeslagen en gegraveerd met Engelse figuren, fabeldieren, floraal decor ?l 38x5,5cm in goede staat

Bajonet en pistool
Resultaat: 30 EUR

Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G

2 Bustes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude bustes, jongen en meisje 2e helft 20e eeuw, eenmaal gips en eenmaal composiet 23-45cm. Cond:G

2 Antieke doosjes
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G

Antieke haardset
Resultaat: 25 EUR

Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G

Kerstboomstandaard rond 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse gietijzeren beschilderde Jugendstil kerstboomstandaard, omstreeks 1900, in goede staat.

Antieke schrijfset
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G

Spaanse bajonet
Resultaat: 25 EUR

Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.

2 Delen been, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek 19e eeuw gemaakt van been, bewerkte vulpen en garenhouder 7,5x23cm Cond:G

Kavel koperwerk, 19e-20e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G

8-Armige messing kroon
Resultaat: 25 EUR

Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.

Grote messing kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Grote bronzen kaarskandelaar omstreeks 1900, naar 17e eeuws voorbeeld(kaarspunt weg) met wapen, 84cm. Cond:R/G

Console met kindergezicht
Resultaat: 25 EUR

Oude wandconsole met engelen kop, groen goud gepatineerd, 2e helft 20e eeuw (gipsgegoten) 17x23x22cm. Cond:G

Kavel koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Lot antiek, koperen koetsstoof, waterketel, stoof, vaas 22-47cm Cond:G

Weegschaal met gewichten
Resultaat: 25 EUR

Antieke messing weegschaal, 1e helft 20e eeuw met gewichten set en eikenhouten basement, 5,6x52x20cm Cond:G

Antieke kaarskandelaar
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G

2 Lampen
Resultaat: 20 EUR

Twee lampen: 1x Messing tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G en 1x Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G

Bodemvondst, vermoedelijk16e-17e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Antieke smeedijzeren pijlpunt, 17e eeuws of ouder (bodemvondst, oxydatie) 23,8cm. Cond:G

6 Figuren, erotica
Resultaat: 20 EUR

Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G

Metalen spaarpot
Resultaat: 20 EUR

Oude gietijzeren spaarpot, 2e helft 20e eeuw en naar Amerikaans voorbeeld in goede staat 29cm. Cond;G

2x Seinlamp Utrecht
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.

3 Wafelijzers
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke ijzeren wafelijzers, omstreeks 1900 in goede staat. 55-65cm. Cond:G

4 Delen antiek
Resultaat: 20 EUR

Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G

Antieke dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1880 met slot en sleutel, lijst zit los 15x25x27cm. Cond;G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R

Diverse camera's
Resultaat: 20 EUR

Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G

Telefoon
Resultaat: 20 EUR

Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G