Grote houtgestoken Indische olifant, compleet met been ingelegd. 20e eeuw 23x27x13cm. Cond:G
Vroeg 18e eeuws Franse met leder bekleedde vurenhouten rijtuikist met ijzeren beslag, origineel slot en sleutel, lichte beschadigingen, mooie patina 35x58x35cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse verzilverde messing barokstijl kerkelijke kaarskandelaar.(kaarspin mist) 105cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse vergulde houtgesneden wandconsole met putti omstreeks 1880, in goede staat 44x38x25cm.
Grote oude opgezette Spiesbok Buste, 20e eeuw in goede staat 106cm.
Zeer zeldzaam 19e eeuws Chinese cloissone Koro met originele houtgestoken basis, vergulde poten en drakenkoppen, keizerlijk geel met floraal decor, in zeer goede staat. 28x30x14,5øcm.
Zeer grote zeldzame 19e eeuwse Chinese Cloissone Koro, gezichten met drakendecor en Foohond, deels verguld, zeer gedetailleerd(beetje cloissone mist) 43x23øcm. Cond;G
Franse houtgestoken kwikbarometer, 18e eeuw met originele vergulding en beschildering. 105cm. Cond:R/G
Zeer grote messing Neo Renaissance kroonluchter omstreeks 1880, met leeuwenkoppen en klauwpoten(geelectrificeerde gaslamp) in goede staat 120x93ø. Cond:G
Set 19e eeuwse duelleerpistolen in originele kist met accesoires, gave pistolen met gravering, voorladers(pistolen zijn licht van gewicht) in zeer goede staat 7x45x22cm. Cond:G