30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Grote glazen Monnik
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.

5 Glazen paperweights
Startprijs 40 EUR

Negen glazen parfum flacons
Startprijs 40 EUR

10x glazen parfumflacon
Startprijs 40 EUR

Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G

Glazen vaas Köck
Startprijs 40 EUR

4 Antieke flacons
Startprijs 40 EUR

Karaf + 16 glazen
Startprijs 40 EUR

Glazen vaas, Rony Plesl
Startprijs 40 EUR

Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G

Jugendstil opaline kaststel
Startprijs 35 EUR

Duitse glazen flacon
Startprijs 30 EUR

11 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR

Elf delen glaswerk omstreeks 1930-1950, ongemerkt, mogelijk Leerdam 5-12cm. Cond;G

Glazen vaas
Startprijs 20 EUR

6 borrelglaasjes en 6 theeglazen
Startprijs 20 EUR