Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Lindner vaas 6268
Lindner vaas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
6x Japanse theekop, compleet 6265
6x Japanse theekop, compleet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Deel van servies, en deel van kinderservies 6258
Deel van servies, en deel van kinderservies

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinese vaas Cheng Lung 6242
Chinese vaas Cheng Lung

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen, 19e eeuw 6229
2 Porseleinen vazen, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6221
Lot Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Petrus Regout set 6214
Petrus Regout set

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5 Makkumse borden 6208
5 Makkumse borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Aardewerken borden 6207
3 Aardewerken borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6199
Lot Chinees porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Chinese borden, 17e-18e eeuw 6198
2 Chinese borden, 17e-18e eeuw

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Yixing theepot met kopjes 6193
Yixing theepot met kopjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen kom 6190
Chinees porseleinen kom

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Presenteerbladen 6185
2 Presenteerbladen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Klepkannen, eind 20e eeuw 6184
2 Klepkannen, eind 20e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kavel jade 6174
Kavel jade

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kavel jade 6173
Kavel jade

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
4 Hummels 6170
4 Hummels

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Koetje, laat 18e eeuws 6165
Koetje, laat 18e eeuws

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Plateelbord KN SM 6160
Plateelbord KN SM

Resultaat:

30 EUR

7 Delen Delft 6157
7 Delen Delft
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Glans platelen vaasje 6154
Glans platelen vaasje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x aardewerk 6152
2x aardewerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 18e eeuw 6146
3 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR