Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G
H. Van Doornik 1917 (heertje) 1880-1936, Hollandse school, koe in stal, olieverf op linnen, 38x29cm. Cond:G
W. Ganter 1883, riviergezicht bij avond, met eenden, figuren en boot, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Engelse school, 19e eeuw Engels landschap met paard, jongen met hond(gat in linnen) olieverf op linnen 77x64cm Cond:R
Peter van den Braken 196-1979, landschap met boerderijen, verso Brabants landschap, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, titel: zomeravond, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Gerardus Johannes Roermeesters 1844-1936, gezicht op moestuin in dorp, olieverf op linnen. 35x45cm. Cond:G
Gravure 16e/17e eeuws, Ampfitheater Rome, Nicolao corver consuli ac senatori reip. Amsteledamensis D.D.D J. Blaeu, in goede staat, gravure op papier 38x50cm.
H. Noordam Nieuwe markt met figuren, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, duinlandschap bij avond, olieverf op linnen 55x75cm Cond:G
F. Branen omstreeks 1960, gezelschap met kinderen aan het picknicken 50x60cm. olieverf op linnen.
F. Vivaky omstreeks 1900 Hongaarse school, boerderij moeder met kind. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, musicerend gezelschap, originele empire lijst (nooit uit lijst geweest) pastel op papier 28x20cm. Cond:G
Negentiende eeuwse pendant van man en vrouw, olieverf op linnen 18x23cm Cond:G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, bloemenpracht, olieverf op linnen 80x90cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800 Hollandse school, landschap met herder en vee(2 beschadigingen) olieverf op linnen 43x34cm. Cond:R/G
Monogram R.R omstreeks 1930, Hollandse haven, pastel op papier 36x28cm. Cond:G
Onduidelijk omstreeks 1900 Romantisch landschap met ree, olieverf op linnen 48x37cm. Cond:G
Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G