Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Indonesisch
Startprijs 40 EUR

Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G

Schilderij Karl Müller
Startprijs 40 EUR

Karl Müller Duitse school 1917 Halle. Klosterturm zu Göllmagen, olieverf op papier. 18x23cm.

Stilleven J. Corens
Startprijs 40 EUR

J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G

W. Reich, Duitse School
Startprijs 50 EUR

W.Reich Duitse school, Duits Landschap olieverf op linnen 64x74cm. Cond:G

Winterlandschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, besneeuwd landschap met paardenkar, olieverf op linnen 24,3x18cm. Cond:G

2 Werken
Startprijs 50 EUR

Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.

Schilderij , winterlanschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G

3x Onduidelijk, litho
Startprijs 50 EUR

Drie x onduidelijk gesigneerd, Duitse school, voorstellingen met dieren, lithografie op papier, 31x29cm. Cond:G

H. Vissers
Startprijs 50 EUR

H. Visser, berglandschap olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

W. Lingenfelder?, stilleven
Startprijs 50 EUR

W. Lingenfelder? omstreeks 1930, Duitse school, stilleven met fruit, tin en bijbel. 47x37cm. olieverf op linnen Cond:G

Restsignatuur, improssionist
Startprijs 50 EUR

Restsignatuur impressionistisch riviergezicht, omstreeks 1900, olieverf op linnen 55x43cm. Cond:G

Kopie (naakt), onduidelijk
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, liggend naakt, kopie naar?, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G

Hutmann, berglandschap
Startprijs 50 EUR

Hutmann Duitse school, riviergezicht in de bergen, olieverf op linnen. 76x58cm. Cond:G

R. Fröhlich
Startprijs 50 EUR

R. Fröhlich Duitse school, glazen vaas met rozen, olieografie op linnen 50x80cm. Cond:G

Schilderij, paarden bij voederbak
Startprijs 50 EUR

Gerlovina eind 20e eeuw paarden bij drenkplaats, olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

Bep Toscani, gemengde techniek
Startprijs 50 EUR

Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Krippendorf
Startprijs 50 EUR

Franz krippendorf 1907-1982, Duitse school, rivier bij bergmassief, olieverf op linnen 50x40cm. Cond;G

2x Pastel Indiaan, Max Flikkenschild
Startprijs 50 EUR

Twee werken van Max Flikkenschild '98(Hengelo) 2x portret Indiaan, pastel op papier, 46x60cm Cond:G

R. Sigurd
Startprijs 50 EUR

R.Sigurd omstreeks 1950, Duitse school, besneeuwd riviergezicht, olieverf op linnen 69x56cm. Cond:G

4 Antieke landkaarten
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Hollandse landkaarten, plattegrond Dordrecht, afbeelding stadt Middelburg, plattegrond Gouda, nauwkeurig plan der stad Zutphen, in goede staat, gravures op papier, 21x18cm.

2x J. Luigini
Startprijs 50 EUR

Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G

Hollandse School, koeien in landschap
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930 Hollandse school, landschap met koeien (scheurtje) Cond:R/G 30-40cm.

Schilderij op paneel, H. Hart
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuws Ikoon op vurenhouten paneel, heilig hart, olieverf op paneel. 60x33,5cm. Cond:G

2x Adrie Arendsman 2000
Startprijs 50 EUR

Adrie Arendsman 2000+1998, titel pauze, en modern zonder titel, zeefdruk en acryl op papier 48x38 en 47x34cm Cond:G