Verzameling Duitse landkaarten WO1 en WO 2 o.a Königsberg, Karte Insterburg 1889, Umgebung von Lille, Lageplan, etc. 30-120cm
Ton Ancone (Oldenzaal) wandelaar in bospad, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
Antiek Perzisch handgeschreven en geschilderd blad uit de koran, met gouddecor, 18e-19e eeuws 17x7,5cm. Cond:G
H. van Galen omstreeks 1920 boerderij met boer, boerin en koe, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1960, Garda st. Virgilia, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Nikolaus Gumberger 1822-1898 Duitse school, bergdorp, olieverf op paneel, 23x18cm Cond:G
Gravure 17e 18e eeuws, Transteve Italie, gesigneerd R.XI.S.Angelo, vouw, gedeeltelijk gescheurd, gravure op papier 69x45cm Cond:R/G
Ongesigneerd verso, Maria de Greef omstreeks 1900, stilleven met vaas en pouwenveren. olieverf op linnen 38x28cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, zeegezicht met boten bij nacht, olieverf op linnen 30,5x20,5 Cond:G
C. Engeling omstreeks 1930, plasgezicht met punter en waterlelies, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Twee x Joop Vugs '89, Limburg 1957, abstracte composities, gemengde techniek op papier 28x22cm Cond:G
Corn. Fels omstreeks 1930 stilleven met fruit en bloemen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
W.M Oudemans, koeien in Limburgs landschap, olieverf op paneel 36x27cm. Cond:G
Stadskaart van Dokkum 17e-18e eeuws, ingekleurde gravure, in goede staat 18,5x18,5cm. Cond:G
Twee duitse werken, 1x H. Jahn'88 berggezicht met telefoonkabels, aquarel op papier. 1x onduidelijk gesigneerd, abstracte compositie 60er jaren, lithografie op papier. 50x40 en 43x32cm. Cond:G
Ton Ancone '83 Oldenzaal, Twents landschap, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Egnor? omstreeks 1930, schelpenvisser op strand, olieverrf op linnen, 30x40cm.Cond:G
M. Drebus Degreffe Duitse school, glazen vaas met bloem, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1960, Duitse school, landschap bij avond, olieverf op linnen 51x103cm. Cond:G
Mario? Vogelsang, Gletsjer Duitse school, olieverf op linnen. 58x75cm. Cond:G
Handgeschilderd ontwerp voor een gebrandschilderd glas in loodvenster, 19e eeuw, gemengde techniek op papier, 88x43cm.
Copie H.J. naar Spitzweg, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen Cond;G 35x40cm.
Ongesigneerd 19e eeuw, man aan het eten met bedelende hond, mooie kwaliteit, olieverf op linnen 19x14cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw portret van een heer met sigaar, olieverf op linnen 24x19cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1880 Duitse school, verso etiket Rölandsen Duits riviergezicht met kasteel, olieverf op paneel 28x18cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Vier werken van J.A Smit, lithografie '99, tulpen, lithografie op papier 27x27cm.
Twee antieke Hollandse landkaarten, nieuwe kaart van Delfland en Schieland 1740, 't hoogen Heemreatschap van den landen Woerden 1940, 22x18 en 21x19cm, beide in goede staat, gravure op papier
Twee x W.Wassenaar 1873-1956, distels, etsen op papier 23x17cm. Cond:G
Monogram P.H. omstreeks 1920, porseleinen vaas met bloemen, olieverf op linnen. 64x72cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, herenportret, olieverf op paneel, 28x35cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1980, zeilboten op zee, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
J. Fehnendahl omstreeks 1900 zeegezicht met pier en zeilboten(alte Nordmole Geestenmünde) gouache op papier 47x33cm Cond:G
Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, winters landschap met ijspret, olieverf op paneel 20x25cm. Cond;G
Rapallo? 1874, baay met kasteel aquarel op papier 24x17cm. Cond:G
F.J Ketelaar '42, korf met bloemen, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:R/G
Pendant martens 20e eeuw, landschap met boerderij en opvlioegende eenden, 17x13cm. olieverf op paneel. Cond;G
Twee houtsnedes J. Franken, 1x naar huis Josephus 1896/1977, 1x thuiskomst, houtsnedes op papier 17x25 en 21x13cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1950, damesportret, gaatje in doek, Cond:R
G.Gabriel omstreeks 1920, zeilboten op zxee, olieverf op linnen 66x42cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten 17e-18e eeuws, nieuwe kaart Schieland, Bergen op zoom, Dijkgraaf 16-24cm gravures op papier Cond:G
Kothmair, Duitse school, tirolerman met tabakspijp wijn en speelkaarten, olieverf op paneel 21x14cm. Cond:G
Negen maal gravures, litho's en ets 18e 19e eeuws, ets J.A van Schouten stendermolen Twello, st Hypolitus kerck C. Denker Ft., Piazza si Siena, lake of Como, ingekleurde gravure Palais ca. Foscari, et...
Louis Toffoli Triest 1907-1999, Les Barques, kunsthandel Borzo, litho op papier 48x68cm Cond:G
C. Neuhaus omstreeks 1940, stilleven vaas met rozen, olieverf op paneel 43x36cm. Cond:G
Drie x 19e eeuw, ingekleurde ets, blauw barocke voorstelling(scheurtje), ovaal aquarel bloemen, licht wormbeval, gravure ODERDSSEN 45x56cm.
Gesigneerd Th. de Bock omstreeks 1900, olieverf op paneel 20x15cm, Cond:G
Vier oude antieke Franse modeprenten omstreeks 1900, in goede staat 24x32cm.
Peter van den Braken 1896-1979 bloemen op eiken paneel 38x18cm. Cond:G
Fritz Köhler Düsseldorf 1887-1971 Duitse school, jachtgezelschap in de sneeuw, lithografie op papier 28x37cm. Cond:G
Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters landschap met rijtuig en figuren, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, Hollands riviergezicht met molens en figuren, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Antiek Hollandse prent met ingelegde lijst, jacht op leeuwin. 19e eeuw 40x30cm. prent op papier. Cond:G
J. le Blanc(Adriaan Terhell) 1863-1949, platbodems op wad, aquarel op papier, 23x31cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, havengezicht met spanbrug, olieverf op paneel, Cond:G
Map met diverse gravures 17e-18e-19e eeuw, o.a. A.Dürer(nadruk) W. Hogarth, Bolzoni, Abrahami Berkel etc. 31x24x1cm. Cond:R
Georges Francois 1880-1968 gracht Amsterdam ets op papier 46x56cm. Cond:G
W. Janke, Duitse school München, bergdorp met figuren, olieverf op paneel 27x21cm. Cond:G
Lot antieke Chinese Gouaches op rijstpapier omstreeks 1900, 5 stuks met 3 figuren, 2 met vogels(sommige met lichte randschade 11-15cm. Cond:R./G
Drie antieke landkaarten, Hindelopia, beneeden rivier de Maas van Noordzee tot Gorinchem, markgraafschap des heiligen Roomsche kerk, gravures op papier, in goede staat 17-25cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, besneeuwd dorpsgezicht met figuren, olieverf op paneel 28x30cm Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Teerhof Bremen, olieverf op paneel 43x51cm. Cond:G
Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G
Oude Engelse jachtprent naar R.H Buxton. A check in the valley. Printed by R.H Buxton, prent op papier 59x37cm. Cond;G
Monogram PL, omstreeks 1900, dame met wandelstok in de tuin, aqualrel op papier 22,5x18cm. Cond:G
W. Dahmen Duitse school omstreeks 1880 Fachwerkhuis met figuur aan slootkant, olieverf op paneel 18x27cm. Cond;G
P. Kraus 1912 Duitse school, besneeuwd landschap met figuren, olieverf op paneel 31x28cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw dame in zondagskleren, gemengde techniek op papier 16x24cm, Cond:G
H.E Roodenburg 1895-1987 Kerk Utrecht, ets op papier 40x27cm. Cond:G
Twee x Harrie Schreinemachers, twee abstract figuratieve composities, lithografie op papier 27x20cm. Cond:G
Wim Poelman 1998 (restaurateur Hengelo) portret directeur Tubantia, olieverf op linnen 90x65cm Cond:G
Gesigneerd onder passepartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G
Dirk Harting 1884-1970, Amersfoort zuidsingel, ets op papier 40x33cm. Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Weser am Feerhof, olieverf op papier, 35x45cm Cond:G
Willy Benz-Baenitz Duitse school 1881-1957 heren portret 1940 olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G
Duitse 17e-18e eeuwse stadsplattegrond van de stad Zittau, Die Stadt Zittau in Oberlansitz wie sie 1632 vom obr Bolzen Forticirt woerden Sampt der belagerung A. 1643 door Matth. Merian, gravure op pap...
H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R
Bijbelse gravure 17e/18e eeuws, Angelo Bileamo Obviante Alinus Loquitor, duitse ondertekst 7,5x12cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G
H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel
Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G