Zilveren collier en hanger, 925/000, met rozenkwarts. Zilveren slangencollier met een zilveren hanger die een rozenkranskraal, ø 12 mm, vast houdt. Grootte hanger 14x26 mm. Lengte collier 40 cm. totaa...
Amerikaanse mode sieraden: bestaande uit een set van geelmetaal met een broche een oorclips met gele stenen en filigrainbewerking. Grootte 75x50 mm en 45x18 mm
Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.
Lot met drie zilveren ringen, een ring met rode steen en markesiet, band door, een ring met lapis lazuli en een grove rechthoekige ring. Totaal 19,9 gr.
Broche en collier met kristal. Collier van kristallen geslepen kraaltjes met een hanger met een blaadje goud. En een vergulde broche van Swarovski met kristallen lelie's. Lengte 45 cm en 5 cm. Beiden ...
Zilveren broche, 925/000, met een stukje goud.Zilveren broche in de vorm van een soort wolk met een verguld rand en een carree geslepen zirconia. Grootte 30x22 mm. ca. 6,4 gr. Nieuw
Drie zilveren dasschuiven, één met metalen schuif. Eén model met een cruiseschip met gouden bewerking, één zilveren met een viool en een schuif met een panterkop. Nieuw
Vier paar oorstekers, goud op zilver, met witte, groene en rode stenen. Grootte ø9 en ø 16 mm, 10x10 en 30 mm
Lot sieraden met muntjes: bestaande uit een armband met 2 rijen met muntjes van 5 cent ( 1850) en een broche van een kwartje (1939) en een los muntje van 5 cent.
Set double sieraden bestaande uit een fraaie ketting ingelegd met blauw en groene emaille, 44-52 cm, een double choker met blauw-groene inleg, manchetknopen met parelmoer en een horloge, Cordella.
Twee zilveren hangers, 925/000, een klaver bezet met een groene steen, grootte 22x35 mm, en een hanger in de vorm van een hart met zwarte en witte stenen, grootte 24x24 mm. Totaal ca 12,5 gr.
Zilveren ringen, 925/000, Esprit en Mexx. Vier fantasie ringen, met blauw. ca. 26,4 gr. Nieuw
Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...
Zilver vergulde slavenband, 925/000, bol model met dopsluiting. ø 6 mm. ca. 14,5 gr. 63x54mm en een onedele broche met imitatie bloedkoraal.
Goud op zilveren ring, 925/000, met smaragd. Riviére ring met 2 carree geslepen smaragden, 4x4mm, en 3 ovaal gefacetteerde smaragden, 6x4mm. ø 56 ca. 2,3 gr.
Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn en smaragd. Hanger in een bloemvorm met een peervormig geslepen smaragd, 7x5 mm, en 5 navette en 5 rond gefacetteerde robijnen, 2,5x5mm, grootte hanger 25x...
Collier van carneolen met zilveren sluiting. Collier met gefacetteerde carneoolkralen, ø 8mm, met zilveren slotje met veiligheid. Lengte 42 cm
Zilveren fantasiearmband, 925/000, met emaille. Armband uit ronde schakels met emaille versierde hangers en vergulde ogen. ca 20,6 gr. Lengte 20 cm.
Groot stuk barnsteen, Rusland, met zilver gemaakt tot hanger.Rechthoekig. (breuklijnen in de barnsteen) 44x52 mm.
Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.
Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met een licht blauwe steen, en 2 ringen met Lapis Lazuli. Totaal ca 7 gr. Nieuw
Zilveren oorhangers met barnsteenhangers. Oorringen met scharnier voorzien van bewerkt hanger waaraan een bewerkte driehoekige barnstenen hanger zit. Lengte 72 mm.
Collier van barnstenen, verlopend in grootte. Geslepen driehoekige schijven. Lengte 85 cm. ca. 79 gr. Met barnstenen sluiting.
Oosterse zilveren armband met filigrain en ogen. Klemarmband met fraaie filigrainbewerking met organische vormen en versierd met 2 oogstenen. Breedte 15-30 mm. ø ca 62x52 mm. ca 39 gr.