Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren collier met hanger met rozenkwarts
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met rozenkwarts. Zilveren slangencollier met een zilveren hanger die een rozenkranskraal, ø 12 mm, vast houdt. Grootte hanger 14x26 mm. Lengte collier 40 cm. totaa...

Set broche en oorclips
Startprijs 35 EUR

Amerikaanse mode sieraden: bestaande uit een set van geelmetaal met een broche een oorclips met gele stenen en filigrainbewerking. Grootte 75x50 mm en 45x18 mm

2 Broches met haarwerk
Startprijs 35 EUR

Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.

3 Zilveren ringen
Startprijs 35 EUR

Lot met drie zilveren ringen, een ring met rode steen en markesiet, band door, een ring met lapis lazuli en een grove rechthoekige ring. Totaal 19,9 gr.

Broche en collier met kristal
Startprijs 40 EUR

Broche en collier met kristal. Collier van kristallen geslepen kraaltjes met een hanger met een blaadje goud. En een vergulde broche van Swarovski met kristallen lelie's. Lengte 45 cm en 5 cm. Beiden ...

Zilveren broche met goud
Startprijs 40 EUR

Zilveren broche, 925/000, met een stukje goud.Zilveren broche in de vorm van een soort wolk met een verguld rand en een carree geslepen zirconia. Grootte 30x22 mm. ca. 6,4 gr. Nieuw

Drie dasschuiven
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren dasschuiven, één met metalen schuif. Eén model met een cruiseschip met gouden bewerking, één zilveren met een viool en een schuif met een panterkop. Nieuw

4 Paar oorstekers met kleurstenen
Startprijs 40 EUR

Vier paar oorstekers, goud op zilver, met witte, groene en rode stenen. Grootte ø9 en ø 16 mm, 10x10 en 30 mm

Lot sieraden met muntjes
Startprijs 40 EUR

Lot sieraden met muntjes: bestaande uit een armband met 2 rijen met muntjes van 5 cent ( 1850) en een broche van een kwartje (1939) en een los muntje van 5 cent.

Set double sieraden
Startprijs 40 EUR

Set double sieraden bestaande uit een fraaie ketting ingelegd met blauw en groene emaille, 44-52 cm, een double choker met blauw-groene inleg, manchetknopen met parelmoer en een horloge, Cordella.

Lot met 2 zilveren hangers
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren hangers, 925/000, een klaver bezet met een groene steen, grootte 22x35 mm, en een hanger in de vorm van een hart met zwarte en witte stenen, grootte 24x24 mm. Totaal ca 12,5 gr.

4 Zilveren ringen
Startprijs 40 EUR

Zilveren ringen, 925/000, Esprit en Mexx. Vier fantasie ringen, met blauw. ca. 26,4 gr. Nieuw

Zilveren ring, oorhangers en hanger
Startprijs 40 EUR

Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...

Slavenband en broche
Startprijs 40 EUR

Zilver vergulde slavenband, 925/000, bol model met dopsluiting. ø 6 mm. ca. 14,5 gr. 63x54mm en een onedele broche met imitatie bloedkoraal.

Ring met smaragd
Startprijs 40 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, met smaragd. Riviére ring met 2 carree geslepen smaragden, 4x4mm, en 3 ovaal gefacetteerde smaragden, 6x4mm. ø 56 ca. 2,3 gr.

Hanger met smaragd en robijn
Startprijs 40 EUR

Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn en smaragd. Hanger in een bloemvorm met een peervormig geslepen smaragd, 7x5 mm, en 5 navette en 5 rond gefacetteerde robijnen, 2,5x5mm, grootte hanger 25x...

Collier van carneolen met zilveren slot
Startprijs 40 EUR

Collier van carneolen met zilveren sluiting. Collier met gefacetteerde carneoolkralen, ø 8mm, met zilveren slotje met veiligheid. Lengte 42 cm

Zilveren fantasie armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren fantasiearmband, 925/000, met emaille. Armband uit ronde schakels met emaille versierde hangers en vergulde ogen. ca 20,6 gr. Lengte 20 cm.

Barnsteen hanger zilver
Startprijs 45 EUR

Groot stuk barnsteen, Rusland, met zilver gemaakt tot hanger.Rechthoekig. (breuklijnen in de barnsteen) 44x52 mm.

Horloge lasale
Startprijs 45 EUR

Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.

3 Zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met een licht blauwe steen, en 2 ringen met Lapis Lazuli. Totaal ca 7 gr. Nieuw

Barnsteen oorhangers
Startprijs 45 EUR

Zilveren oorhangers met barnsteenhangers. Oorringen met scharnier voorzien van bewerkt hanger waaraan een bewerkte driehoekige barnstenen hanger zit. Lengte 72 mm.

Barnsteen halsketting
Startprijs 50 EUR

Collier van barnstenen, verlopend in grootte. Geslepen driehoekige schijven. Lengte 85 cm. ca. 79 gr. Met barnstenen sluiting.

Zilveren armband filigrain
Startprijs 50 EUR

Oosterse zilveren armband met filigrain en ogen. Klemarmband met fraaie filigrainbewerking met organische vormen en versierd met 2 oogstenen. Breedte 15-30 mm. ø ca 62x52 mm. ca 39 gr.