Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Zilveren servetbanden
Resultaat: 25 EUR

Lot met 5 zilveren banden. Een servetband met dubbele filetrand en 2 vingerdoekbandjes met parelrand, 835/000, Hollands. En 2 vingerdoekbandje met Aziatische tekens. ø 2,5-5 cm. Totaal ca. 75 gr.

Divers bestek (o.a. ivoor)
Resultaat: 25 EUR

Kavel met divers bestek met o.a. ivoren heften. o.a. een slacouvert, 5 vleesvorkjes, 2 messen een opscheplepel en een taartschep. 800/000. 13-27 cm.

Kavel zilver/verguld
Resultaat: 25 EUR

Kavel zilver en verguld schepwerk, 830/000, bestaande uit 3 lepeltjes met bloemen, een theezeef, een natfruitschep met onedele bak en een kristallen bakje met zilveren guirlandeversiering en een schep...

Geldclips, briefopener, vijl
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver bestaande uit 2 geldclips, één met schip en één met letter J, briefopener bekroond met een schip en een vijl met zilveren floraal gegraveerd heft. In goede staat.

Zilveren inktpotje
Resultaat: 25 EUR

Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...

Divers antiek verzilverd bestek
Resultaat: 25 EUR

Antiek verzilverd bestek, bestekcassette vis met benen heften (9 messen, 6 vorken, 1 lepel) bestekcassette met parelmoeren heften (2 vismessen) lepel, 2x saladebestek met kristallen heften 18-33cm Con...

Specerijenbakje, kristal met zilver
Resultaat: 20 EUR

Bijzonder specerijenbakje met zilveren houder, 925/000. Twee strak geslepen vierkante specerijenbakjes gedragen op een zilveren houder met handvat, versierd met florale bewerking. Grootte 10x8 cm. ee...

Doos met 5 zilveren lepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Cassette met vijf zilveren lepeltjes, 800/000, met spitse bak met een versierde gecontourneerde rand aan de steel en een lelie bij de aanzet van de bak. 14 cm. ca 79 gr. In goede staat.

5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen
Resultaat: 20 EUR

Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...

6 Delen divers plated
Resultaat: 20 EUR

Zes delen antiek plated, kristallen bonbonniere, drie-delige Sheffield koffieset, tablet en 7 bekers 10-25cm. Cond:R/G

3 Sigarettendoosjes, Duitsland
Resultaat: 20 EUR

Drie sigarettendoosjes, waarvan twee witmetalen met korrelguilloche bewerking en een floraal gegraveerde rand en één zilveren, 800/000, met korrelguilloche, een floraal gegraveerde rand met vergulde b...

Kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Mooie verzilverde kaarskandelaar, 9 lichts, 20e eeuw in goede staat 39cm

Gebakschepje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren petitfour schep, 800/000. Fraai versierd met druivenranken en krullen. 15 cm. ca. 37 gr. M.T.:Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat

6 Zilveren borrellepeltjes
Resultaat: 15 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 835/000. Lepeltjes met gecontourneerde steel voorzien van een trembleerde bewerking. MT.: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, Schoonhoven 1870-1910. Totaal ca 22,8 gr. 1...