Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5 Zilveren servetbanden 670
5 Zilveren servetbanden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Divers bestek (o.a. ivoor) 696
Divers bestek (o.a. ivoor)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kavel zilver/verguld 699
Kavel zilver/verguld

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Geldclips, briefopener, vijl 747
Geldclips, briefopener, vijl

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren inktpotje 771
Zilveren inktpotje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Divers antiek verzilverd bestek 822
Divers antiek verzilverd bestek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Specerijenbakje, kristal met zilver 794
Specerijenbakje, kristal met zilver

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Doos met 5 zilveren lepeltjes 798
Doos met 5 zilveren lepeltjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen 842
5 Zilveren speelpionnen met afbeeldingen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Delen divers plated 845
6 Delen divers plated

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Sigarettendoosjes, Duitsland 847
3 Sigarettendoosjes, Duitsland

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kandelaar 848
Kandelaar

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Gebakschepje 818
Gebakschepje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
6 Zilveren borrellepeltjes 850
6 Zilveren borrellepeltjes

Resultaat:

15 EUR