Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 houten beelden 5104
2 houten beelden

Resultaat:

30 EUR

Grote bronzen leeuw met slang 5102
Grote bronzen leeuw met slang
Startprijs 160 EUR
Klein beeld Indonesisch 5100
Klein beeld Indonesisch
Startprijs 35 EUR
Bronzen beeld, boedha 5099
Bronzen beeld, boedha
Startprijs 200 EUR
2 Samac beelden man/vrouw 5098
2 Samac beelden man/vrouw
Startprijs 200 EUR
Bronzen figuur 5097
Bronzen figuur
Startprijs 250 EUR
3 Bronzen beeldjes 5095
3 Bronzen beeldjes
Startprijs 60 EUR
4 Bronzen beeldjes 5094
4 Bronzen beeldjes
Startprijs 60 EUR
3 Bronzen beeldjes 5093
3 Bronzen beeldjes
Startprijs 60 EUR
5 (Bronzen) beeldjes 5092
5 (Bronzen) beeldjes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3 Bronzen beeldjes 5091
3 Bronzen beeldjes

Resultaat:

60 EUR

5009 5090
5009
Startprijs 60 EUR
Grote bronzen figuur 5089
Grote bronzen figuur
Startprijs 250 EUR
Terracotta beeld 5088
Terracotta beeld
Startprijs 220 EUR
Bronzen beeld, Beethoven 5087
Bronzen beeld, Beethoven
Startprijs 100 EUR
Beeld knielende dame 5086
Beeld knielende dame
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Compositie figuren 5085
2 Compositie figuren

Resultaat:

50 EUR

2 Bronzen fazanten 5084
2 Bronzen fazanten
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antiek figuur, herder met geit 5083
Antiek figuur, herder met geit

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Antiek figuur, Hermes 5082
Antiek figuur, Hermes

Resultaat:

140 EUR

Bronzen beeld Eugen Wagner 5081
Bronzen beeld Eugen Wagner
Startprijs 280 EUR
Bronzen plaquette 5080
Bronzen plaquette
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Bronzen boedha 5078
Bronzen boedha

Resultaat:

50 EUR

Bronzen figuur, monogram C.A.N. 5077
Bronzen figuur, monogram C.A.N.
Startprijs 100 EUR