31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

E. Bartsch 1125
E. Bartsch

100 EUR

H. Ripatta?, Oosterse dames 1130
H. Ripatta?, Oosterse dames

100 EUR

Landschap Heimkamp? 1155
Landschap Heimkamp?

100 EUR

 Jaap van Kregten 1200
Jaap van Kregten

100 EUR

Ongesigneerd 1800 1208
Ongesigneerd 1800

100 EUR

Stilleven, onduidelijk gesigneerd 1212
Stilleven, onduidelijk gesigneerd

100 EUR

J. van Delden, waterlandschap met molen 1213
J. van Delden, waterlandschap met molen

100 EUR

C.V. Kervel, zwarte periode 1251
C.V. Kervel, zwarte periode

100 EUR

A. Heine 1256
A. Heine

100 EUR

Maria Wandscheer 1260
Maria Wandscheer

100 EUR

V. Voorthuizen, bloemstilleven 1266
V. Voorthuizen, bloemstilleven

100 EUR

Tekening, Gelderse kade 1279
Tekening, Gelderse kade

100 EUR

H.J. Wijngaard 1311
H.J. Wijngaard

100 EUR

C. Gerritsen 1323
C. Gerritsen

100 EUR

Pendant Portretten 1332
Pendant Portretten

100 EUR

A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven 1470
A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 1475
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930

100 EUR

J. Veerman, kinderen op het strand 1377
J. Veerman, kinderen op het strand

95 EUR

Schilderij moeder met kind 1222
Schilderij moeder met kind

90 EUR

Schilderij 1229
Schilderij

90 EUR

Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw 1234
Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw

90 EUR

Schilderij, H.H. Ros 1249
Schilderij, H.H. Ros

90 EUR

Stadsgezicht naar C. Springer 1273
Stadsgezicht naar C. Springer

90 EUR

Schilderij, Menzel 1312
Schilderij, Menzel

90 EUR

Julius P.Junghanns, paardenkar 1314
Julius P.Junghanns, paardenkar

90 EUR

3 Kleurenlitho's, Heinz Trokes 1454
3 Kleurenlitho's, Heinz Trokes

90 EUR

Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum) 1302
Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum)

85 EUR

C. Cornelisz, peren 1214
C. Cornelisz, peren

80 EUR

W. Mosblech 1227
W. Mosblech

80 EUR

Voorouderportretten 1228
Voorouderportretten

80 EUR

3 aquarellen omstreeks 1800 1240
3 aquarellen omstreeks 1800

80 EUR

Schilderij, H.H. Ros 1248
Schilderij, H.H. Ros

80 EUR

Schilderij, J.R. Ruys 1255
Schilderij, J.R. Ruys

80 EUR

Wintergezicht, monogram 1258
Wintergezicht, monogram

80 EUR

A. Höppner stilleven 1268
A. Höppner stilleven

80 EUR

W. v. Oort, plassenlandschap 1287
W. v. Oort, plassenlandschap

80 EUR

Ongesigneerd, stilleven 1325
Ongesigneerd, stilleven

80 EUR

K. Hofer 1328
K. Hofer

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1335
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1336
Onduidelijk gesigneerd

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer 1381
Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer

80 EUR

Ton Ancone, Paasberg de Lutte 1398
Ton Ancone, Paasberg de Lutte

80 EUR

Wilhelm Mosblech 1409
Wilhelm Mosblech

80 EUR

J.Klein 1920 1414
J.Klein 1920

80 EUR

 K. Neuss 1472
K. Neuss

80 EUR

Herenportret M.O 1473
Herenportret M.O

80 EUR

Lot van 8 oude schilderijen 1499
Lot van 8 oude schilderijen

80 EUR

Tilly Moes, bloemen op vaas 1500
Tilly Moes, bloemen op vaas

80 EUR