Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 antieke Franse gravures 1368
3 antieke Franse gravures

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 antieke Franse gravures 1370
2 antieke Franse gravures

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Berglandschap, N. Gumberger 1385
Berglandschap, N. Gumberger

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, 3 poezen 1400
Schilderij, 3 poezen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jaek Zorn 1403
Jaek Zorn

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 antieke Engelse gravures 1417
2 antieke Engelse gravures

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
8 19e Eeuwse landkaarten 1444
8 19e Eeuwse landkaarten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij ca. 1900, naar Ostade 1467
Schilderij ca. 1900, naar Ostade

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duitse landkaart, 17e-18e eeuw 1482
Duitse landkaart, 17e-18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse houtsnede panda's 1488
Japanse houtsnede panda's

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees schilderij 1415
Chinees schilderij

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Katarina Fontaine, Zweden 1170
Katarina Fontaine, Zweden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pastel naakte dame, Gabner? 1185
Pastel naakte dame, Gabner?

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wilhelm Skoglund, huisjes 1192
Wilhelm Skoglund, huisjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hollandse School, winter 1198
Hollandse School, winter

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
B. Salviati 1253
B. Salviati

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jac van Rossum 1257
Jac van Rossum

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Naar Mesdag 1264
Naar Mesdag

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1291
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Peter Meurs, kapschuur 1295
Peter Meurs, kapschuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Peter Motz Berkenlandschap met vrouw 1296
Peter Motz Berkenlandschap met vrouw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stadsgezicht met figuren 1315
Stadsgezicht met figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1319
Onduidelijk gesigneerd, Zweden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, wintergezicht 1326
Schilderij, wintergezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Sven Atterling 1340
Sven Atterling

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij berglandschap met koeien 1342
Schilderij berglandschap met koeien

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P. Tijssen stilleven 1347
P. Tijssen stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P. May, portret Led Zeppelin 1348
P. May, portret Led Zeppelin

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
B.J 1975 1358
B.J 1975

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Venetië 1375
Schilderij, Venetië

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Medema, bomen 1382
Medema, bomen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, man met baard 1395
Schilderij, man met baard

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Olga Wugguetz 1397
Olga Wugguetz

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x litho Ype Wenning + A.J. van het Hoff 1407
2x litho Ype Wenning + A.J. van het Hoff

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. Messe, binnenhof met avondverlichting 1412
J. Messe, binnenhof met avondverlichting

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Berglandschap met lijst van bladgoud 1430
Berglandschap met lijst van bladgoud

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij hond met wild 1435
Schilderij hond met wild

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
A. Nilsson, haven 1439
A. Nilsson, haven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Boslandschap Ebel 1448
Boslandschap Ebel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P.Bes, Litho 1449
P.Bes, Litho

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij Vogel 1456
Schilderij Vogel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese rol 1457
Chinese rol

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stilleven met bloemen 1460
Stilleven met bloemen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderij , winterlanschap 1481
Schilderij , winterlanschap

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
R. Fröhlich 1494
R. Fröhlich

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Sture Lundgren, kust 1193
Sture Lundgren, kust

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Simon Kramer, stadsgezicht 1284
Simon Kramer, stadsgezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Axel Hamborn, stadsgezicht 1285
Axel Hamborn, stadsgezicht

Resultaat:

40 EUR