Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse werken Ids Wiersma
Resultaat: 300 EUR

3 diverse werken Ids Wiersma 1878-1965, paddestoelen studie(tekening) ets liggende dame, houtskool koeienstudie, op papier 12-36cm. Cond:G

H. Ripatta?, Oosterse dames
Resultaat: 100 EUR

H. Ripatta? omstreeks 1930, Oosterse vrouwen bij stenen poort, olieverf op paneel 48x58cm. Cond:G

Schilderij, C. Noltee
Resultaat: 550 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.

4 etsen Ids Wiersma
Resultaat: 190 EUR

Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G

A.J. Zwart
Resultaat: 400 EUR

A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G

Ets, gezicht op Kampen
Resultaat: 20 EUR

C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op kampen, ets op papier 78x23cm. Cond:G

4 Litho's Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G

Vincent, oleografie
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G

Schilderij, schapen op hei
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G

B. Magebreg
Resultaat: 30 EUR

B. Magebreg? Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op paneel. 54x68cm. Cond:G

Japanse houtsnede panda's
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd Japan, 20e eeuw, panda;s en bamboe, houtsnede op papier 57x33cm. Cond;G

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, twee figuren in nis, olieverf op linnen 50x61cm. Cond:G

A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven
Resultaat: 100 EUR

A. Groenewegen omstreeks 1950 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 80x40cm. Cond:G

Schilderij ca. 1900, naar Ostade
Resultaat: 60 EUR

Naar Ostade omstreeks 1900, taverne interieur met figuren naar oud voorbeeld, olieverf op paneel. Cond;G

Stilleven met bloemen
Resultaat: 45 EUR

Ruediger omstreeks 1930 Duitse school, porseleinen vaas met rozen, olieverf op linnen 80x58cm. Cond:G

Chinese rol
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese rol met keizerspaar, 1e helft 20e eeuw, Gouache op papier. 220x102cm. Cond:G

P.Bes, Litho
Resultaat: 50 EUR

Peter Bes, eigendruk 9/25, op het gazon, lithografie op papier 60x50cm.

8 19e Eeuwse landkaarten
Resultaat: 60 EUR

Acht 19e eeuwse landkaarten, lith. de th. lejeune editeur a Bruxelles etalahaye omstreeks 1840, 29x22cm. Cond:R/G

Fedor van Kregten,Schilderij
Resultaat: 75 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937, riviergezicht met molen, olieverf op linnen 26x19cm. Cond:G

Fedor van Kregten,Landschap
Resultaat: 125 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937, landschap langs het water met paarden, olieverf op linnen 31x21cm. Cond:G

J.H. Mastenbroek
Resultaat: 40 EUR

J.H. Mastenroek 1906, 1875-1945 Rotterdamse haven hand gesigneerd lithografie op papier 60x40cm. Cond:G

J.Klein 1920
Resultaat: 80 EUR

J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G

J. Messe, binnenhof met avondverlichting
Resultaat: 50 EUR

J. Messe binnenhof met avondverlichting, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

2x litho Ype Wenning + A.J. van het Hoff
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollandse lithografien, 1 Ype Wenning 1879-1959 dorpsgracht met figuren, 2 A.J van het Hoff 1893-1939 kauwen in de sneeuw 36x48cm. Lithografie op papier Cond;R/G