Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Cartier horloge
Resultaat: 700 EUR

Horloge, Must de Cartier, model met Vendôme, Vermeil, zilver verguld. Voorzien van originele bruin lederen band. Met blauwe steen in kroon.Quartz nr. 109536 590003. ø kast 30mm. In goede staat

Omega horloge
Resultaat: 100 EUR

Stalen Omega herenhorloge, De Ville, mechanisch, voorzien van stalen rekband. 3x3cm, bandbreedte 1,5 cm.

Witgouden ring met blauw saffier en briljant
Resultaat: 140 EUR

Wit gouden ring, 585/000, met saffier en briljant. Witgouden rozet ring met de buitenste rand bezet met 12 rond gefacetteerde blauw saffieren, in het midden een briljant geslepen diamant en de middens...

Bloedkoraal snoer
Resultaat: 200 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van ronde bloedkoralen, ø 7 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø 13 mm. Inclusief veiligheid. Lengte ...

Lot sieraden met muntjes
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met muntjes: bestaande uit een armband met 2 rijen met muntjes van 5 cent ( 1850) en een broche van een kwartje (1939) en een los muntje van 5 cent.

Collier van ruw diamant met zilver
Resultaat: 80 EUR

Collier van ruwe splinterdiamantjes, 2-4mm, met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm.Lengte 46 cm

Parelcollier met briljanten sluiting
Resultaat: 115 EUR

Collier van Akoya parels met witgouden sluiting, 585/000, met briljant. Collier van parels, ø 8 mm, met in het midden een Witgouden ronde sluiting, ø 16,5 mm, met in het midden een parel, ø 6,5 mm en ...

Oorijzer met gouden gespen
Resultaat: 220 EUR

Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...

Zegelring met zwarte steen
Resultaat: 90 EUR

Gouden zegelring, 585/000, met onyx. Gouden zegelring met langwerpige onyx. ca. 7,3 gr. ø 65. Enkele deukjes

Ring met Jade en Peridot
Resultaat: 160 EUR

Sierlijke ring, 333/000, met jade en peridot.Brede ring, 13 mm, met een langwerpig afgeronde cabouchon geslepen jade, 10x8 mm, aan weerskanten versierd met 3 rond gefacetteerde peridotstenen, ø 2 mm. ...

Bloedkoralen armband met gouden slot
Resultaat: 120 EUR

Armband met bloedkoralen en gouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 5 mm, wat verschillend van vorm, bevestigd aan een gouden sluiting met een ovale bloedkoraal, Entree van de slu...

Lot diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een collier van bloedkoraaltakjes, ivoor en een soort grote camee broche

Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd
Resultaat: 30 EUR

Zilver vergulde hanger, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige hanger met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 14x10 mm, met daarboven een markies cabouchon geslepen smaragd en...

Diverse gouden sieraden
Resultaat: 175 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit 2 trouwringen een een gourmetcollier met hoefijzerhanger. Totaal ca 11,3 gr.

Lot design horloge, 6 stuks
Resultaat: 65 EUR

Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas

Zilveren slavenarmband
Resultaat: 100 EUR

Zilveren slavenband, 916/000, plat strak model met een rij met 13 opgelegde staafjes. Voorzien van Fins importkeur, 1962. Breedte 17-11,5 mm. ø 6x4cm. ca 25,9 gr. In goede staat

Cassette met zakhorloges
Resultaat: 240 EUR

Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat

8 Jaques Lemans horloges
Resultaat: 240 EUR

Diverse modellen Jaques Lemans horloges, 8 stuks, bestaande uit o.a. diverse chronograven en dualtimers. In goede staat.

2 Zilveren ringen met barnsteen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren ringen, 875/000 en 925/000, met barnsteen. Bewerkte ringen met een ovale barnsteen. ø 54/56. In goede staat

Zakhorlogehouder met horloge
Resultaat: 70 EUR

Zilveren horloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat en rose wijzers en randen aan de achterzijde voorzien van een krans met schild. ø 40 mm. Het horloge hangt in een fraai gevormde houten houder....

Groot gouden heren zakhorloge
Resultaat: 350 EUR

Groot gouden zakhorloge, 585/000, Zwitserland, met witte emaille wijzerplaat en een klapdeksel voorzien van guilloche met bloem en krulrand op een graveerschild. De achterdeksel heeft een guilloche be...

Horloge Frederique Constant
Resultaat: 325 EUR

Nieuw horloge Frederique Constant, klassiek model met vergulde kast en bruin leren band. Nieuw in originele doos met certificaat. ø kast 28 mm.

Gouden Prisma horloge
Resultaat: 200 EUR

Gouden dameshorloge, 585/000 Prisma, Rond dameshorloge, ø16,5 mm, met Milaans gevlochten band. Mechanisch, werkend, breuk in glas. ø ca16,3 mm. Lengte 16,5 cm. In goede staat

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een horloge, 5 ringen, 4 hangers, een zilver vergulde broche en een oorring. ca 64 gr.