Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Portret 19e eeuw
Resultaat: 145 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, portret vrouw , verso, studietekens Mattheus Ignatius van Bree 1773-1829, houtskool op papier 42x32cm. Cond:G

Schilderij blote vrouw
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, naaktportret, pastel op papier, 40x50cm. Cond:G

Schilderij, man met baard
Resultaat: 50 EUR

J. Schaafman/ Schaarman? portret Russische man, olieverf op linnen 30x46cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, koeien langs een rivier bij avond, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G

Drie antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Japanse houtsnedes, 1x Japanse vechter met bijlen door katsushika Hokusai 1760-1849. 1x overval in tempel door katskawa Shunso,1724-1792, 1x figuren op kade door katsushika Hokusai 1760-1...

P. May, portret Led Zeppelin
Resultaat: 50 EUR

P.May portret Jimmy Page Led Zeppelin, acryl op linnen, 40x50cm. Cond.:G

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G

Ongesigneerd, kippen
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, hoenderhof in stal, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G

H. Bogaerts, portret
Resultaat: 150 EUR

H. Bogaerts 1908, 1877-1933, portret oudere dame, olieverf op linnen, 51x66cm. Cond:G

K. Hofer
Resultaat: 80 EUR

K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Ongesigneerd, stilleven
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1960, dorpsstraat, olieverf op linnen 33x64cm. Cond:G

19e eeuws portret
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws portret van dame met kraag, lichte beschadiging, olieverf op paneel 32,3x25,8cm. Cond:R/G

Portret Allebe
Resultaat: 400 EUR

A. Allebe 1915, 1838-1927 portret van huishoudster Allebe, olieverf op paneel 21,5x16,5cm.

C. Thomas 1809
Resultaat: 60 EUR

C. Thomas 1809, verliefd stel voor Taverne, aquarel op papier. Cond;G

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, zittende vrouw met rugbagage, aquarel op papier 27x21cm. Cond:G

Tekening, Gelderse kade
Resultaat: 100 EUR

B.A. Bongers 1866-1949, Gelderse kade Amsterdam, tekening op papier 57x17cm. Cond:G

Stadsgezicht naar C. Springer
Resultaat: 90 EUR

B.Pen, 20e eeuw stadsgezicht met figuren naar Cornelis Springer, olieverf op linnen 60x50cm. Cond;R/G

Maria Wandscheer
Resultaat: 100 EUR

M. Wandscheer, mogelijk Maria Wandscheer 1856-1936 Ede, vaas met kleurrijke bloemen, olieverf op paneel 30x40cm. Cond;G

A. Heine
Resultaat: 100 EUR

A. Heine omstreeks 1916 Hollands stadsgezicht met ophaalbrug en figuren, olieverf op paneel 35x40cm. Cond:G

7 aquatinta 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G

Hollandse School, winter
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk 20e eeuw Hollandse school, besneeuwd landschap met figuur en hond, olieverf op paneel, 24x18cm. Cond:G

3 Antieke landkaarten
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke landkaarten, 1. stadsplattegrond Helmond Brabantia, toegeschreven aan Zaccharias Roman 1595-1675 en Nicolaas Johannes Visscher 1618-1679. 2. kaart slagveld 16e eeuw Soubs Philippe II Goev...

Pastel naakte dame, Gabner?
Resultaat: 50 EUR

Gäfgen? Duitse school, liggende naakte dame, pastel op papier 43x60cm. Cond:G