Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.
Prachtige 19e eeuwse comtoise met vergulding, prachtige gave emaille wijzerplaat met cartouches en datum aanduiding, in zeer goede staat 133cm. Cond:G
Antieke Franse vergulde comtoise omstreeks 1800, met spillegang, Louis Quinze. Gave wijzerplaat, vouwslinger behoeft reparatie. in goede staat 40x25x14cm.
Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.
Negentiende eeuwse Franse bronzen klok in belvorm omstreeks 1880 stil uurwerk met bovenliggende balans (historisme) 25cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse Boulle pendule met brocot visible uurwerk(paar stukje boulle af van koplijst) 8 daags uurwerk, frans, halfuurslag, veerslinger, Farcot Paris 34cm. Cond:R/G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1870, tour de Egypt, met coupes en porseleinen plaquettes, emaille cartouches, 8 daags Frans uurwerk, st Mart medaille Dór, compositie metaal 22-45cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule, omstreeks 1820 E. Cavenier met lyra en fakkels op de flanken. Mooie vergulding en mooie wijzerplaat. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en touwtj...
Engelse mahoniehouten tafelklok met 8 daags uurwerk en halfuurslag, wijzerplaat beschadigd. 26cm. Cond:R
Zeer kleine antieke Franse reiswekker omstreeks 1900 in lederen foudraal, Beschadigd, wijzer af, functies niet getest. 7,5x5x4,3cm.
Franse schotelhaanklok 18e eeuws, vuurvergulding spillegang en peerslinger, wijzerplaat qracquele deurtjes verniewd. 38x15x24cm. Cond:R/G
Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.
Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empireklokkast(geen deuken of krassen) 25x28x11cm.
Vroeg 19e eeuws Frans uurwerk 8 daags met touwtjesslinger(bel en belophanging mist) uurwerk loopt aan gave emaille wijzerplaat. 10øcm. Cond:R/G
Groot antiek empire uurwerk omstreeks 1830 met touwtjesslinger, uurwerk behoeft reiniging 14,3øcm.
Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk Jacot+Cie omstreeks 1816, Lemaire a Paris mogelijk langlopend uurwerk, functies niet getest, opdraaiveren goed, behoeft reiniging, gave wijzerplaat 12,5øcm. Cond:...
Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.
Groot 19e eeuws Frans boulle klok uurwerk met ankergang (uurwerk loopt aan) Villard a Paris, vergulde gave wijzerplaat met cartouches. 28,5øcm. Cond:G
Franse antieke pendule omstreeks 1910, Leda en de zwaan op marmeren basement, 8 daags uurwerk met halfuurslag. compositiemetaal, gesigneerd P.Segna. in goede staat 30x60x14cm. Cond:G
Jugendstil klokkenstel met vazen, omstreeks 1900, recentelijk goudkleurig gespoten en mogelijk gerestaureerd. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag. 40-64cm. Cond:R/G
Antieke Franse glaspendule met zuilen omstreeks 1900, met stil 8 daags uurwerk. 30cm. Cond:G