Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese borden, 18e eeuw 6195
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet 2421
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet

Resultaat:

75 EUR

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan 1271
A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Startprijs 125 EUR
Zilveren pasteischep 475
Zilveren pasteischep
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3 Porseleinen kommen 6188
3 Porseleinen kommen

Resultaat:

20 EUR

Frans breistoeltje 4246
Frans breistoeltje
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Eiken tafel met ijzeren onderstel 4239
Eiken tafel met ijzeren onderstel

Resultaat:

60 EUR

mahonietafel omstreeks 1900 4232
mahonietafel omstreeks 1900
Startprijs 50 EUR
Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje 2385
Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Fries kerkbankje 2378
Fries kerkbankje

Resultaat:

60 EUR

6 biedermeier stoelen 4196
6 biedermeier stoelen
Startprijs 180 EUR
Zilveren poederdoos 468
Zilveren poederdoos
Startprijs 50 EUR
19e eeuwse Corpus Christie 2371
19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Plateel vaas 6152
Plateel vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eiken secertaire ca. 1860 4189
Eiken secertaire ca. 1860

Resultaat:

140 EUR

Slot met sleutel 2342
Slot met sleutel
Startprijs 60 EUR
Scheerset in lederen hoes 2335
Scheerset in lederen hoes
Startprijs 100 EUR
Mahonie glaskast Willem 3 4182
Mahonie glaskast Willem 3
Startprijs 180 EUR
Imari trekpotje 6145
Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout) 6138
4 Aardewerken Po's (2x P. Regout)
Startprijs 30 EUR
Verkocht
7 aquatinta 18e eeuw 1235
7 aquatinta 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Voorouderportretten 1228
Voorouderportretten

Resultaat:

80 EUR

Mahonie kistje 2328
Mahonie kistje
Startprijs 80 EUR
Benen inro met gordelknopen 2321
Benen inro met gordelknopen
Startprijs 70 EUR