Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren schaaltje 367
Zilveren schaaltje

Resultaat:

50 EUR

Messing spiegel, 19e eeuw 2435
Messing spiegel, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Ibelo tafelaansteker 2428
Ibelo tafelaansteker
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Axel Hamborn, stadsgezicht 1285
Axel Hamborn, stadsgezicht

Resultaat:

40 EUR

G. Wiegman 1278
G. Wiegman
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet 2421
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet

Resultaat:

75 EUR

A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan 1271
A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Gouden 5 Gulden 331
Gouden 5 Gulden

Resultaat:

110 EUR

Jachtkastje met getorste zuilen 4046
Jachtkastje met getorste zuilen
Startprijs 250 EUR
Kristallen mosterdpot en zoutpot met zilver 324
Kristallen mosterdpot en zoutpot met zilver
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Duitse geldkist 4039
Duitse geldkist

Resultaat:

200 EUR

Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje 2385
Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Fries kerkbankje 2378
Fries kerkbankje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
7 aquatinta 18e eeuw 1235
7 aquatinta 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Voorouderportretten 1228
Voorouderportretten

Resultaat:

80 EUR

W.H. Köhler 1221
W.H. Köhler
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren naaldenkoker + prikker 317
Zilveren naaldenkoker + prikker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel 4032
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel

Resultaat:

150 EUR

19e eeuwse Corpus Christie 2371
19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Pastel naakte dame, Gabner? 1185
Pastel naakte dame, Gabner?

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Hearendel, visserslandschap Volendam 1178
H. Hearendel, visserslandschap Volendam

Resultaat:

180 EUR

Stilleven 1171
Stilleven
Startprijs 50 EUR
Slot met sleutel 2342
Slot met sleutel
Startprijs 60 EUR
Scheerset in lederen hoes 2335
Scheerset in lederen hoes
Startprijs 100 EUR