Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5 kunstglazen figuren
Startprijs 40 EUR

Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G

Reclamebord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R

Verzilverde kelk met figuur
Startprijs 100 EUR

Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G

Gouden set met parels
Resultaat: 120 EUR

Set sieraden met parels, bestaande uit een gouden ring, 585/000 met parel, een paar gouden pareloorknoppen, ø 5,5 mm, en een parelcollier, ø 5,5 mm, met kleine gouden bewerkte bolsluiting, 585/000. In...

Armband bezet met stenen
Resultaat: 100 EUR

Armband, BWZG, slavenband model verlopend in breedte, 20-40 mm, versierd met stukjes koraal en turkoois. Voorzien van 2 scharnieren. ø 54x62 mm met bakslot

Samovaar
Resultaat: 30 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw, in goede staat 52cm. Cond:G

Theetafel
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten theetafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, Queen Anne poten, in goede staat.

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje
Startprijs 100 EUR

Zilveren muntdoosje en loddereinflesje, Een zilveren muntendoosjes, langwerpig model, voor een kleine en grote munt met gekretste lijnenbewerking aan de buitenzijde. 7x3cm. En een loddereinflesje, 925...

Granaat collier + git collier
Resultaat: 60 EUR

Collier van granaten bevestigd met ogen aan elkaar, 100 cm en een verlopendcollier van gitten met zilveren sluiting. lengte 40 cm

Gouden ring met parel
Resultaat: 90 EUR

Gouden ring, 585/000 met parel. Fraaie fantasiering met glimmend model met ruwe bewerking voorzien van een pareltje, ø 5 mm. ca. 3.2 gr. ø 56. Nieuw

Willem III naaitafel
Resultaat: 180 EUR

Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G

Vaas met gemodelleerd gezicht
Startprijs 90 EUR

Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G

Diverse zilveren bestekdelen
Startprijs 60 EUR

Lot met diverse zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit vleesserveerbestek met puntfilet, lepel en vork model parel, voorzien van gravure, serveerschep, botermesje theelepeltje en een gebroken le...

Mahonie kapspiegeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 60 EUR

Twee miniaturen, 835/000, een kar met hond, 7x3x4cm, en een molen met losse wieken, 6x3cm. Totaal ca 41gr.

8-hoekige tafel met messing blad, Art Deco
Startprijs 60 EUR

Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G

RAM Colenbrander vaas, "Bloed"
Resultaat: 400 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.

mahonie louis phillip tafel
Startprijs 40 EUR

Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G

Armband bezet met stenen
Startprijs 50 EUR

Armband, BWZG met 3 schakels versierd met stukjes koraal en turkoois. Lengte 19 cm voorzien van haaksluiting. breedte 18 mm

Oude Perzische loper
Resultaat: 70 EUR

Grote Perzische handgeknoopte loper, rood-blauw, creme met floraal decor 100x198cm. Cond:R/G

Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G

Imari scheerbekken, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G

2 Weense vaasjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.

9 Duitse borden, ca. 1910
Startprijs 160 EUR

Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G