31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Chinese standaard, 19e eeuw 6343
Chinese standaard, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
2 Delftsblauwe schotels 6360
2 Delftsblauwe schotels
Startprijs 40 EUR
Gesigneerd Tholen? 1942 1276
Gesigneerd Tholen? 1942
Startprijs 40 EUR
Reclamebord 2472
Reclamebord

25 EUR

Porseleinen beeld, 19e eeuw 6373
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt 6377
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 6.000 EUR
Samovaar 2489
Samovaar

30 EUR

2 landschappen 19e eeuw 1289
2 landschappen 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Van Haanen dame bij vaas 1293
Van Haanen dame bij vaas
Startprijs 40 EUR
R. Berends 1306
R. Berends

60 EUR

C. Gerritsen 1323
C. Gerritsen

100 EUR

Sven Atterling 1340
Sven Atterling

50 EUR

R. Mario, bosgezicht 1357
R. Mario, bosgezicht

60 EUR

Witgouden ring met briljant 60
Witgouden ring met briljant

520 EUR

Gouden sieradenset met maansteen 77
Gouden sieradenset met maansteen
Startprijs 380 EUR
Zilveren dienblad, Nederland 94
Zilveren dienblad, Nederland

700 EUR

Gouden hanger met collier 111
Gouden hanger met collier

300 EUR

Gouden collier met granaat 128
Gouden collier met granaat

275 EUR

Zilveren serveerbestek 145
Zilveren serveerbestek
Startprijs 60 EUR
Camee 162
Camee
Startprijs 250 EUR
Witgouden hanger met briljant en saffier 179
Witgouden hanger met briljant en saffier

100 EUR

2 Zilveren kandelaren 192
2 Zilveren kandelaren
Startprijs 200 EUR
Zilveren doos 196
Zilveren doos
Startprijs 200 EUR
Invicta horloge met doos en papieren 209
Invicta horloge met doos en papieren
Startprijs 190 EUR