Roco H0 E-loc 43374, serie 1100 van de NS, vitrinemodel in goede staat en met originele doos.
Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...
Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G
Twee nieuwe ornamentlijsten, binnenmaat: 50x70cm. in goede staat.
Joodse 9 lichts kandelaar met afgebeelde thorarollen, 21e eeuw 8,5x29x3cm. Cond;G
Oosters snijwerk, gouddecor, 2e helft 20e eeuw, landarbeiders met ossenspan, in goede staat 47,3x43,8cm.
Negentiende eeuws mahonihouten lepeldoosje met intarsia, compleet met sleutel, daarbij 5 lepels, in zeer goede staat.
Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G
Twee oude Spaanse kapmessen, gemerkt Cornetia, 20e eeuw in goede staat 83cm.
Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G
Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G
A.M. Gorter 1866-1933 koeien langs een beek, tekening op papier 21x16cm.
Francine 2e helft 20e eeuw, figuren onder parasol op strand, olieverf op paneel 18x13cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd, Vuren? omstreeks 1930, boerderij met bloesemboom, 2 beschadigingen in de lucht, olieverf op linnen 40x50cm. Cond;R/G
J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R
S.Seidel omstreeks 1980, Duitse school, vaas met bloemen op marmeren tafel, naar oud voorbeeld, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
S. Germans, pseudoniem Meta Plückebaum, Duitse school, 2 kittens met kikker, ets op papier, 23x18cm. Cond:G
Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G
G. Schmidt omstreeks 1930, Duitse school, jachthonden jagen reebok. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G
Zilveren gemberlepel, 835/000, Model Haags lofje met schulpvormig opengewerkte bak. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: C;1912 ca 73 gr. Lengte 24 cm. In goede staat.
Kralenbeursje met zilveren beugel en ketting,19e eeuw, 835/000, beugelbreedte 8 cm., In goede staat
Naaischaartje met fraaie rijkbewerkte florale zilveren armen in originele bijbehorende schede met ketting, MT.: Adie & Lovekin Ltd, Birmingham jl.:f: 1905 ca 21gr. 11cm.