Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Roco H0, 43374
Resultaat: 75 EUR

Roco H0 E-loc 43374, serie 1100 van de NS, vitrinemodel in goede staat en met originele doos.

Kavel postzegels
Resultaat: 330 EUR

Kavel met diverse postzegelabums en enkele brieven/kaarten.

Antiek object
Resultaat: 75 EUR

Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...

Twee glazen schaaltjes met bronzen voet
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G

2 Nieuwe atelier lijsten
Startprijs 75 EUR

Twee nieuwe ornamentlijsten, binnenmaat: 50x70cm. in goede staat.

Joodse kandelkaar
Resultaat: 120 EUR

Joodse 9 lichts kandelaar met afgebeelde thorarollen, 21e eeuw 8,5x29x3cm. Cond;G

Gestoken Indonesische plaquette, verguld
Resultaat: 75 EUR

Oosters snijwerk, gouddecor, 2e helft 20e eeuw, landarbeiders met ossenspan, in goede staat 47,3x43,8cm.

Lepeldoosje
Startprijs 75 EUR

Negentiende eeuws mahonihouten lepeldoosje met intarsia, compleet met sleutel, daarbij 5 lepels, in zeer goede staat.

Handbeschilderd bord, messing omranding
Startprijs 75 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G

2 kapmessen
Startprijs 75 EUR

Twee oude Spaanse kapmessen, gemerkt Cornetia, 20e eeuw in goede staat 83cm.

Jugendstill lampenvoet
Startprijs 75 EUR

Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G

Schilderij, Leo Stracke
Startprijs 75 EUR

Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G

A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot
Resultaat: 135 EUR

A.M. Gorter 1866-1933 koeien langs een beek, tekening op papier 21x16cm.

Francine, strandgezicht
Startprijs 75 EUR

Francine 2e helft 20e eeuw, figuren onder parasol op strand, olieverf op paneel 18x13cm. Cond;G

Schilderij, boerderij
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Vuren? omstreeks 1930, boerderij met bloesemboom, 2 beschadigingen in de lucht, olieverf op linnen 40x50cm. Cond;R/G

J. Veerman, kinderen op het strand
Resultaat: 95 EUR

J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R

S. Seidel, bloemstilleven
Resultaat: 75 EUR

S.Seidel omstreeks 1980, Duitse school, vaas met bloemen op marmeren tafel, naar oud voorbeeld, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum)
Resultaat: 85 EUR

S. Germans, pseudoniem Meta Plückebaum, Duitse school, 2 kittens met kikker, ets op papier, 23x18cm. Cond:G

Twee Perzische gouaches
Startprijs 75 EUR

Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G

G. Schmidt jachtschildering
Startprijs 75 EUR

G. Schmidt omstreeks 1930, Duitse school, jachthonden jagen reebok. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Eendjes, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G

Zilveren gemberlepel
Resultaat: 75 EUR

Zilveren gemberlepel, 835/000, Model Haags lofje met schulpvormig opengewerkte bak. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: C;1912 ca 73 gr. Lengte 24 cm. In goede staat.

Kralenbeurs met zilveren beugel
Startprijs 75 EUR

Kralenbeursje met zilveren beugel en ketting,19e eeuw, 835/000, beugelbreedte 8 cm., In goede staat

Zilveren naaischaartje
Startprijs 75 EUR

Naaischaartje met fraaie rijkbewerkte florale zilveren armen in originele bijbehorende schede met ketting, MT.: Adie & Lovekin Ltd, Birmingham jl.:f: 1905 ca 21gr. 11cm.