Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Roco H0, 43374 3003
Roco H0, 43374

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Kavel postzegels 2707
Kavel postzegels

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Antiek object 2490
Antiek object

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet 2421
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet

Resultaat:

75 EUR

2 Nieuwe atelier lijsten 2397
2 Nieuwe atelier lijsten
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Joodse kandelkaar 2392
Joodse kandelkaar

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gestoken Indonesische plaquette, verguld 2382
Gestoken Indonesische plaquette, verguld

Resultaat:

75 EUR

Lepeldoosje 2322
Lepeldoosje
Startprijs 75 EUR
Handbeschilderd bord, messing omranding 2144
Handbeschilderd bord, messing omranding
Startprijs 75 EUR
2 kapmessen 2097
2 kapmessen
Startprijs 75 EUR
Jugendstill lampenvoet 2052
Jugendstill lampenvoet
Startprijs 75 EUR
Schilderij, Leo Stracke 1601
Schilderij, Leo Stracke
Startprijs 75 EUR
Verkocht
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot 1536
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot

Resultaat:

135 EUR

Francine, strandgezicht 1441
Francine, strandgezicht
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Schilderij, boerderij 1411
Schilderij, boerderij

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J. Veerman, kinderen op het strand 1377
J. Veerman, kinderen op het strand

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
S. Seidel, bloemstilleven 1376
S. Seidel, bloemstilleven

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum) 1302
Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum)

Resultaat:

85 EUR

Twee Perzische gouaches 1298
Twee Perzische gouaches
Startprijs 75 EUR
G. Schmidt jachtschildering 1294
G. Schmidt jachtschildering
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Eendjes, onduidelijk gesigneerd 1259
Eendjes, onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren gemberlepel 786
Zilveren gemberlepel

Resultaat:

75 EUR

Kralenbeurs met zilveren beugel 743
Kralenbeurs met zilveren beugel
Startprijs 75 EUR
Zilveren naaischaartje 714
Zilveren naaischaartje
Startprijs 75 EUR