Antieke Hollandse mahoniehouten 3 laden commode(ombouw) met bronzen beslag(krimpnaden fineer) 85x110x46cm. Cond:R
Oude antieke eikenhouten vrijslinger, slingerveer gebroken, antiek uurwerk en nieuwe wijzerplaat, 19e/20e eeuw 98cm. Cond:G
Antieke Jugendstil poppenkleerkastje vol met leuke poppenkleding, omstreeks 1900 en in goede staat 66x45x22cm. Cond;G
Antieke Duitse kinder Kaufmannsladen, speelgoed ladenblok, met porseleinen plaquettes, omstreeks 1910, in goede staat 74x65x25cm.
Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G
Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G
Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G
Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G
Oude Japanse benen inro met gordelknopen, 20e eeuw in goede staat 5,5cm.
Oude Chinese of Japanse benen inro met haas en libelle voorstelling, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 5,5cm.
Chinese gestoken netsuke, gemerkt, zeemeermin voorstelling, 2e helft 20e eeuw, been, Cond:G 4øcm.
Negentiende eeuwse ronde mahoniehouten emmer met messing beslag en hengsel, in goede staat, binnenbak van messing. 36x33øcm.
Grote 19e eeuwse messing vergulde barokstijl kaarskandelaar met heiligenvoostelling, in goede staat 90cm.
Japans lakwerk kabinet met vogels, bloemen en beschilderingen, lades achter de deuren en koper beslag, 20e eeuw 33x28x21cm. Cond:G
Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G
Midden Amerikaanse terracotta figuur via opgraving aangekomen, gelijmd, 10cm. Cond;R
Antieke Franse smeedijzeren wastafel met antieke keramieken wasbak(barst) omstreeks 1900, in goede staat 90x80x44cm. Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, dame op stoel olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G
Twee x Otto Herbert Hajek 1927-2005 Abstracte figuratieve voorstelling lithografie op papier, 47x62cm. 77x46cm. Cond:G
Drie antieke gravures 18e 19e eeuw, 1 le plaisier Malin Louis Halbou 1763, 2 le seigneur chez son fermier engrave J.L Delignon, le deserteur graveur J.B.C chatelain 30x40cm. gravures op papier. Cond;G
Twee grote 19e eeuwse Franse gravures, 1-amusements Russes, 2 etude les Chaval francais engrave B.L Henriques engrave Jazet. Cond:G 65x50cm.
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G
Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier