31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Antieke mahonie commode 4135
Antieke mahonie commode

70 EUR

Eikenhouten vrijslinger 3576
Eikenhouten vrijslinger

110 EUR

Jugendstil poppenkleerkast met kleren 3053
Jugendstil poppenkleerkast met kleren

70 EUR

Koopmanslade 3036
Koopmanslade

70 EUR

3x bronzen lijst met schilderijen 2453
3x bronzen lijst met schilderijen

70 EUR

2 kaarskandelaren 2398
2 kaarskandelaren

95 EUR

Russisch lakwerkdoosje 2338
Russisch lakwerkdoosje
Startprijs 70 EUR
Lot gereedschap 2323
Lot gereedschap
Startprijs 70 EUR
Benen inro met gordelknopen 2321
Benen inro met gordelknopen
Startprijs 70 EUR
Benen inro en netsuke, haas 2318
Benen inro en netsuke, haas
Startprijs 70 EUR
Benen bol-netsuke, zeemeerminnen 2317
Benen bol-netsuke, zeemeerminnen
Startprijs 70 EUR
3x Briefopener 2303
3x Briefopener
Startprijs 70 EUR
Ronde houten emmer 2239
Ronde houten emmer
Startprijs 70 EUR
Grote messing kerk-kandelaar 2233
Grote messing kerk-kandelaar

80 EUR

Japans lakkabinet 2212
Japans lakkabinet

70 EUR

Messing kistje 2110
Messing kistje
Startprijs 70 EUR
Midden Amerikaans figuur 2074
Midden Amerikaans figuur
Startprijs 70 EUR
Franse smeedijzeren wastafel 2047
Franse smeedijzeren wastafel

70 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw 1463
Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman 1453
2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman

70 EUR

3 antieke Franse gravures 1368
3 antieke Franse gravures

60 EUR

2 19e eeuwse Franse gravures 1366
2 19e eeuwse Franse gravures
Startprijs 70 EUR
Schilderij liggend vrouwelijk naakt 1304
Schilderij liggend vrouwelijk naakt

70 EUR

2 landschappen 19e eeuw 1289
2 landschappen 19e eeuw
Startprijs 70 EUR