Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schrijfkastje met zuilen 4009
Schrijfkastje met zuilen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engels eikenhouten kabinet ca. 1800 4036
Engels eikenhouten kabinet ca. 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Wortelnoten bureau met brons 4037
Wortelnoten bureau met brons

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Mahonie kast 4084
Mahonie kast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander bord, "Los" 6002
RAM Colenbrander bord, "Los"

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong" 6006
3 RAM Colenbrander schalen, "Viersprong"

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Teen" 6009
RAM Colenbrander vaas, "Teen"

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Imari scheerbekken, 18e eeuw 6039
Imari scheerbekken, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Empire kandelaren 2029
2 Empire kandelaren

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad, parelrand 224
Zilveren dienblad, parelrand

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Eiken houten salontafel, 17e-18e eeuw 4019
Eiken houten salontafel, 17e-18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Mahonie Biedermeier kuifkast 4234
Mahonie Biedermeier kuifkast

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
2 Wandkandelaars met figuren 2404
2 Wandkandelaars met figuren

Resultaat:

470 EUR

Verkocht
Zilveren serviesje 87
Zilveren serviesje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Hovener, spelende kittens 1012
J. Hovener, spelende kittens

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Geldkist met smeedijzeren banden 2006
Geldkist met smeedijzeren banden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Empire klokje 3504
Empire klokje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen beeld Marianne Houtkamp+boek 5049
Bronzen beeld Marianne Houtkamp+boek

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Vroeg 19e eeuwse boedha 5047
Vroeg 19e eeuwse boedha

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Stel trommelvormige tafeltjes 4078
Stel trommelvormige tafeltjes

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Gouden armband met granaat 155
Gouden armband met granaat

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander 5017
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren comfoor 22
Zilveren comfoor

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Rolklok 3506
Rolklok

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
A.J. Zwart 1022
A.J. Zwart

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Van Wijk, ganzenhoedster 1107
Van Wijk, ganzenhoedster

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Portret Allebe 1297
Portret Allebe

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Groot pistool 11mm.Sauer en Sohn 1879 2089
Groot pistool 11mm.Sauer en Sohn 1879

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee gouden tientjes 2700
Twee gouden tientjes

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse pendule, 19e eeuw 3511
Franse pendule, 19e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 8 daags uurwerk 3533
Engelse staande klok 8 daags uurwerk

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Haan comtoise 3636
Haan comtoise

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Duits wortelnoten schrijfbureau 4031
Duits wortelnoten schrijfbureau

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
barok kabinet 4065
barok kabinet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Bloed" 6005
RAM Colenbrander vaas, "Bloed"

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
J. Mankes, nestkuiken 1024
J. Mankes, nestkuiken

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Imari trekpotje 6254
Imari trekpotje

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Spiegel met zilveren omlijsting 18
Spiegel met zilveren omlijsting

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Zilveren nootmuskaatrasp 143
Zilveren nootmuskaatrasp

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Pastoorskast 17e/18e eeuw. 4023
Pastoorskast 17e/18e eeuw.

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Kristallen bokaal met zilver 166
Kristallen bokaal met zilver

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Nicolaas klok 3603
Nicolaas klok

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Barokstijl noten secretaire 4024
Barokstijl noten secretaire

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Franse glaskast op getorste poten 4058
Franse glaskast op getorste poten

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Perzisch Kerman kleed 4501
Perzisch Kerman kleed

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Hangeknoopt Perzisch tapijt 4506
Hangeknoopt Perzisch tapijt

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander 5016
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Peter Rübsam 5091
Bronzen figuur, Peter Rübsam

Resultaat:

375 EUR