Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee gouden tientjes 2700
Twee gouden tientjes

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kavel postzegels 2707
Kavel postzegels

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Cartier horloge 201
Cartier horloge

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
19e eeuws Familie Roze kopje 6422
19e eeuws Familie Roze kopje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bureaustoel met leder 4158
Bureaustoel met leder

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Spinet met bankje 4097
Spinet met bankje

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lot van 8 oude schilderijen 1499
Lot van 8 oude schilderijen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Aquarellen 1493
2 Aquarellen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Omega horloge 551
Omega horloge

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Witgouden ring met blauw saffier en briljant 183
Witgouden ring met blauw saffier en briljant

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Delftse borden, 18e eeuw 6136
2 Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Engelse mahonie kapspiegel 2502
Engelse mahonie kapspiegel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot 1536
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Ton Schulten 1076
Ton Schulten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Else Berg 1017
Else Berg

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren gesp en twee zilveren pijpendoppen 788
Zilveren gesp en twee zilveren pijpendoppen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bloedkoraal snoer 404
Bloedkoraal snoer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4 kop en schotels Chinees Imari 6448
4 kop en schotels Chinees Imari

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees bord, Lange Lijs 6223
Chinees bord, Lange Lijs

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
3 Delen Nanking Cargo 6044
3 Delen Nanking Cargo

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander bord, "Los" 6002
RAM Colenbrander bord, "Los"

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander 5016
Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Hangeknoopt Perzisch tapijt 4506
Hangeknoopt Perzisch tapijt

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Perzisch Kerman kleed 4501
Perzisch Kerman kleed

Resultaat:

375 EUR