Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Pendule 3 gaats 3513
Pendule 3 gaats

Resultaat:

2.700 EUR

Verkocht
Kolompendule onder glas ca. 1800 3500
Kolompendule onder glas ca. 1800

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Schilderijklok 3514
Schilderijklok

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Kleine pendule 3555
Kleine pendule

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Toren uurwerk 3580
Toren uurwerk

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Pendule waterval 3528
Pendule waterval

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Egyptisch pendulestel 3551
Egyptisch pendulestel

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Religieuse pendule 3532
Religieuse pendule

Resultaat:

915 EUR

Verkocht
Vergulde pendule vrouw op bank 3675
Vergulde pendule vrouw op bank

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Staande klok Neo-Gotisch 3594
Staande klok Neo-Gotisch

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Grote wandklok 3529
Grote wandklok

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3677
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Franse pendule met console, 19e eeuw 3512
Franse pendule met console, 19e eeuw

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Empire pendule 3630
Empire pendule

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Klok in toren model 3520
Klok in toren model

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw 3664
5-Delig klokkenstel, 19e eeuw

Resultaat:

585 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3521
Engelse staande klok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Schildpad klok 3631
Schildpad klok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Engels staand horloge 3525
Engels staand horloge

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Reiswekker met slagwerk 3619
Reiswekker met slagwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Empire klokje 3504
Empire klokje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Rolklok 3506
Rolklok

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Franse pendule, 19e eeuw 3511
Franse pendule, 19e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 8 daags uurwerk 3533
Engelse staande klok 8 daags uurwerk

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Haan comtoise 3636
Haan comtoise

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Nicolaas klok 3603
Nicolaas klok

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Klokkenstel met wit marmeren putti 3571
Klokkenstel met wit marmeren putti

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Staande klok, Warming 3535
Staande klok, Warming

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Pendulestel met 2 bokalen,. massief messing 3542
Pendulestel met 2 bokalen,. massief messing

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Houten tafelklok 3561
Houten tafelklok

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Pendule moeder met kind 3608
Pendule moeder met kind

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Comtoise 3539
Comtoise

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Staande klok omstreeks 1930 3547
Staande klok omstreeks 1930

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Comtoise 3678
Comtoise

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3648
Friese stoelklok

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Mahonie klok met putti 3591
Mahonie klok met putti

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
wit-blauw porseleinen pendulestel 3609
wit-blauw porseleinen pendulestel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Wandklok 3672
Wandklok

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Cartel klok 3540
Cartel klok

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Porseleinen tafelklok 3593
Porseleinen tafelklok

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Franse wekker 3565
Franse wekker

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Vergulde klok 3656
Vergulde klok

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3669
Friese staartklok

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bakkersklok 3545
Bakkersklok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Pendule, Amsterdamse school 3553
Pendule, Amsterdamse school

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Art Deco klok vrouw met duif 3659
Art Deco klok vrouw met duif

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Klok, Willem Penaat 3569
Klok, Willem Penaat

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Comtoise 3638
Comtoise

Resultaat:

130 EUR