Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kunst kabinet 4000
Kunst kabinet

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet 4005
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Italiaanse Renaissance kist 4004
Italiaanse Renaissance kist

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Mahoniehouten kabinet 4017
Mahoniehouten kabinet

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Barok ladencommode 4007
Barok ladencommode

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinvitrine 4001
Wortelnoten porseleinvitrine

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Chiffoniere met intarsia 4016
Chiffoniere met intarsia

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Louis Seize commode 18e eeuw 4018
Louis Seize commode 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Mahonie barok secretaire 4021
Mahonie barok secretaire

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Baroksecretaire 4003
Baroksecretaire

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Goudkleurige console, hout 4020
Goudkleurige console, hout

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Spinet met bankje 4097
Spinet met bankje

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Boulle secretaire met bovenkast 4012
Boulle secretaire met bovenkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Eikenhouten hoekkast 4013
Eikenhouten hoekkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Engels mahoniehouten kabinet 4044
Engels mahoniehouten kabinet

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eikenhouten Louis Quinze secretaire 4062
Eikenhouten Louis Quinze secretaire

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering 4091
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Franse vergulde spiegel, 19e eeuw 4008
Franse vergulde spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schrijfkastje met zuilen 4009
Schrijfkastje met zuilen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engels eikenhouten kabinet ca. 1800 4036
Engels eikenhouten kabinet ca. 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Wortelnoten bureau met brons 4037
Wortelnoten bureau met brons

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Mahonie kast 4084
Mahonie kast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken houten salontafel, 17e-18e eeuw 4019
Eiken houten salontafel, 17e-18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Mahonie Biedermeier kuifkast 4234
Mahonie Biedermeier kuifkast

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Stel trommelvormige tafeltjes 4078
Stel trommelvormige tafeltjes

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Duits wortelnoten schrijfbureau 4031
Duits wortelnoten schrijfbureau

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
barok kabinet 4065
barok kabinet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Pastoorskast 17e/18e eeuw. 4023
Pastoorskast 17e/18e eeuw.

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Barokstijl noten secretaire 4024
Barokstijl noten secretaire

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Franse glaskast op getorste poten 4058
Franse glaskast op getorste poten

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Mahonie kastje met laden 4104
Mahonie kastje met laden

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Ovaal ingelegd tafeltje, 19e eeuw 4026
Ovaal ingelegd tafeltje, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Eikenhouten hoekkastje 4034
Eikenhouten hoekkastje

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Boekenmolen 4103
Boekenmolen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Noten barokkast met intarsia 4129
Noten barokkast met intarsia

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mahonie commode 4027
Mahonie commode

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Vitrine met intarsia 4041
Vitrine met intarsia

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Rolluikbureau 4121
Rolluikbureau

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Dubbel gebogen commode 4042
Dubbel gebogen commode

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Mahonie penantkast 4122
Mahonie penantkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Notenhouten eethoek 4162
Notenhouten eethoek

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Tafel, Frans 4213
Tafel, Frans

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Mahonie sidetable, Sheraton-stijl 4079
Mahonie sidetable, Sheraton-stijl

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Barok eethoek: Uittrektafel en 4 stoelen 4258
Barok eethoek: Uittrektafel en 4 stoelen

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Frans damesbureau 4022
Frans damesbureau

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
kapstok 4066
kapstok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Mahonie klapbuffet 4143
Mahonie klapbuffet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schrijftafel ca. 1910, Queen Anne stijl 4255
Schrijftafel ca. 1910, Queen Anne stijl

Resultaat:

250 EUR