Mooi Perzisch handgeknoopt kleed Hamadan rood-blauw-zwart creme etc. Floraal decor, 213x138cm. Cond:G
Twee oude perzische tapijten, aardetineten en zwart-blauw-creme-rood, in redelijke tot goede staat 136x88 en 140x98cm.
Oud Perzisch bidkleed in aardetinten, in goede staat 98x146cm. Cond:G
Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G
Oud perzisch kleed, lichtblauw, briekrood etc. in goede staat 194x123cm.
Oud Chinees of Japans zijden wandkleed met paradijsvogeldecor, 20e eeuw 134x60cm.
Groot oud Perzisch kleed, groen-zwart-rood-creme, met floraal decor, in goede staat 257x152cm.
Oud perzisch kleed, handgeknoopt, blauw-zwart-bruin- met floraal decor en vogels, 210x124cm. Cond;G
Groot Perzisch kleed Melayer, meerkleurig rood, in goede staat. 194x119cm.
Oud Perzisch kleed met diverse kleuren en floraal decor, 212x 138cm.
Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed (beschadigd) blauw-zwart-rood-bruin, floraal decor. 390x253cm. Cond:M
Lange Perzische loper, blauw-rood-creme met vrouwelijke gezichten. 136x354cm. Cond:G
Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G