Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kersen Art Deco dekseldoos
Resultaat: 85 EUR

Kersenhouten Art Deco dekseldoos omstreeks 1930, recentelijk professioneel hangepolitourd, in zeer goede staat 12x23,5x18,5cm. Cond;G

2 Messing kandelaars, Empire stijl ca. 1890
Resultaat: 100 EUR

Twee messing empire kandelaren 2e periode, omstreeks 1880, in goede staat 29cm.

Rood Chinees lakwerk trekpotje
Resultaat: 220 EUR

Rode Chinese lakwerk theepot, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 11,5x17,9cm.

Koperen Jugendstil plaquette
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke verzilverde messing plaquette, omstreeks 1900 Jugendstil met vrouw en leeuwen, prachtige kwaliteit, onduidelijk gesigneerd, prachtige kwaliteit 52x34cm. Cond;G

Samovaar
Resultaat: 60 EUR

Zeer grote kopergeslagen plated Samovaar met floraal decor, 20e eeuw 76x32x22øcm. Cond:G

Barometer
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G

Chinese houten penselenpot
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese houtgesneden tabaks of penselenpot in boedha vorm 20e eeuw, 11x11x10cm

Witte porseleinen petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G

Kolenbak met messing
Resultaat: 40 EUR

Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.

Franse hanglamp
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke Franse hanglamp met albast schaal, 6 lichts met bronzen versiering en vergulding en gebloemde kappen. Cond:G 90x87øcm.

Bewerkt bordenrek
Resultaat: 35 EUR

Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G

3 petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke petroleumlampen omstreeks 1900, 1x opaline, 1x keramiek, 1x compositiemetaal transparant glas. 36-45cm.Cond:G

Kavel messing
Resultaat: 55 EUR

Lot messing/ brons 20e eeuw, o.a. Obelisk, bellen, dekseldoos, dovers, kandelaren, vijzel 6-41cm. Cond:G

Kaiserzinnn tablet + schaal
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G

5 Delen koper
Resultaat: 50 EUR

Zes deel antiek koperwerk, omstreeks 1900 3x kolenkit, 2x haardscherm, 1 ketel Cond:R/G

Glas in lood lampje
Resultaat: 20 EUR

Antieke glas in loop plafondlamp omstreeks 1910 met koper. 30x17x17cm. Cond:G

Grote houten vijzel 1841
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote antieke houten vijzel met stamper, datering 1841, in goede staat 158 cm,. Cond:G

Corpus Christie
Resultaat: 15 EUR

Groot Art Deco heilig kruis met Corpus Christi, omstreeks 1930, eikenhout met compositie metaal. 80cm. Cond:G

2x crusifix
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.

Lot divers
Resultaat: 15 EUR

Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G

2 Ovale blikken
Resultaat: 20 EUR

Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G

Reclamebord
Resultaat: 25 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R

Groot telraam
Resultaat: 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

4 Delen ijzerwerk
Resultaat: 35 EUR

Vier delen antiek ijzerwerk, deurklopper, vleesmolen, snijapparaat, en veiligheidsslot hutra, 10-30cm. Cond:G