Drie antieke wandelstokken, 2 met hoornen grip(gems) 1 met messing vergulde grip in de vorm van een hondenkop. 77x89cm. Cond;G
Houten Oosters erotica boekje met teksten en 10 erotica schilderijen, olieverf op papier, houten band, 20e eeuw 14x7,5x3cm. Cond;G
Oud klokje en olielamp, 2e helft 20e eeuw(klokje mechanisch) 22-54cm. Cond;G
Oude houten vogelkooi met ijzeren tralies, 20e eeuw 45x32x28cm. Cond:G
Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x45øcm.
Antieke reiskoffer met messing beslag en binnenwerk, 1e helft 20e eeuw 81x50x24cm. Cond:G
Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G
Drie diverse messing tafellampen, 2e helft 20e eeuw 50-60cm. Cond:G
Twee antieke messing scheepsvaart vinnen en bronzen anker, omstreeks 1930, gemerkt Cherub Walker+Son LTD Birmingham. (om snelheid te meten) 35-40cm. Cond;G
Twee leuke verzilverde Engelse kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, 15x27x8cm. Cond:G
Grote eikenhouten gestoken wandconsole met herenportret met snor. 19e eeuws. 58x32x32cm. Cond:G
Twee oude Chinese rode lakvaasjes met floraal decor, 20e eeuw 10,5cm. Cond:G
Twee mooie tafellampen met alluminium voet, 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.
Antieke notenhouten gestoken barometer omstreeks 1900 in goede staat 5x23øcm.
Oude koperen relief, het laatste avondmaal, met mahonielijst, 20e eeuw, in goede staat 55x33cm.
Zeven delen verzilverd, 2e helft 20e eeuw 2 kandelaren, presenteertablet, 2 asbakken, 2 servetringen 4-43cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse messing vergulde barokstijl kaarskandelaar met heiligenvoostelling, in goede staat 90cm.
Lot van 9 Duitse Hohner mondharmonica's 20e eeuw, 10-19cm. Cond;R
Twee decoratieve goudkleurige houtgesneden tafellampen in de vorm van Chinese Foohonden 2e helft 20e eeuw, 76cm. Cond:G