Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Halve maan tafel met jalouziedeurtjes
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten Louis Seize stijl halve maantafel met jalousiedeurtjes, lade en bandintarsia, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 69x75x37cm.

Spiegel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve ovale spiegel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 42x37cm.

Boulle stijl tafeltje
Resultaat: 160 EUR

Bijzettrommeltafeltje met bronzen beslag en intarsia stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 74x33ø in goede staat.

Goudkleurige piedestal
Resultaat: 90 EUR

Decoratieve goudkleurige Piedestal in de vorm van een korinthische zuil, 2e helft 20e eeuw. 52x50x40. Cond:G

Antiek hangkastje
Resultaat: 40 EUR

Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.

Eiken tafel met ijzeren onderstel
Resultaat: 60 EUR

Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G

Mahonie tafel
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten tiltoptafel, 18e eeuw 66x82øcm. Cond:G

Mahonie Biedermeier kuifkast
Resultaat: 475 EUR

Prachtige Hollandse mahoniehouten Louis Philippe kuifkast omstreeks 1870 met schappen en lades, versieringen achter de deuren, 2 missen. 235x140x46cm. Cond:G

Mahonie tafel
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten vitrinekast voor display, Jugendstil, omstreeks 1900 en in goede staat 77x65x41cm.

3 benige bijzettafel
Resultaat: 80 EUR

Mooie antieke 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel in goede staat 78x52cm. Cond:G

Tafel, Frans
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuws Franse boulle tafel met grote lade en kruisverbinding, koperinleg laat los, behoeft restauratie 61x137x74cm. Cond;R/G

Ovaal theekastje
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten theekastje met afneembaar tablet en geslepen glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x73x50cm.

Paraplustandaard ca. 1890
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken paraplubak met zinken lekbak, omstreeks 1900 met rankendecor, in goede staat 70x65x25cm.

Engelse bordenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse mahoniehouten Engelse buttlertray, in goede staat 80x25ø Cond:G

Hoeketagère
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse vurenhouten beschilderde hoeketagiere, Duitsland barokstijl, in goede staat 129x42x50cm.

Barokstijl commode
Resultaat: 225 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode met 4 laden, barokstijl, messing beslag, in goede staat 80x100x46cm.

Jugendstil naaitafel
Resultaat: 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten jugendstil naaitafel omstreeks 1900, in goede staat 78x45x60cm.

Draaibaar messing sierkrukje
Resultaat: 30 EUR

Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G

Notenhouten eethoek
Resultaat: 290 EUR

Antieke Franse notenhouten eethoek, Henry Deux met 6 houtgestoken stoelen omstreeks 1880 in goede staat 74x128x128cm. en 100x55x42cm.

Halve maan kastje met jalouzie deurtjes
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten halvemaantafel met jaloeziedeurtjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 69x67x35cm. Cond:G

2 Nachtkastjes met marmeren blad
Resultaat: 150 EUR

Twee hoge mahoniehouten nachtkastjes met marmeren blad omstreeks 1930, in goede staat 76x38x42cm.

Pottenkastje met jalouziedeurtje
Resultaat: 225 EUR

Vroeg 19e eeuws toiletkastje met jalouziedeurtjes en lade met gebogen front. in goede staat 75x54x40cm.

Mahonie klapbuffet
Resultaat: 250 EUR

Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G

Armleunstoel
Resultaat: 65 EUR

Antieke Engelse gestoken armleunstoel omstreeks 1900 met florale decors. 93x55x60cm. Cond;G