31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

C. Hens 1878 1062
C. Hens 1878
Startprijs 600 EUR
G. Hattink 1880 1061
G. Hattink 1880
Startprijs 600 EUR
Schilderij, van den Berg 1060
Schilderij, van den Berg

330 EUR

Johannes Weiland 1059
Johannes Weiland
Startprijs 950 EUR
2 Aquarellen, Meis Roma 1058
2 Aquarellen, Meis Roma
Startprijs 250 EUR
Piet van Wijngaerdt 1057
Piet van Wijngaerdt
Startprijs 650 EUR
Miniaturis Rebo 1056
Miniaturis Rebo
Startprijs 200 EUR
Heilige Sava 1055
Heilige Sava
Startprijs 300 EUR
Jan de Weert 1054
Jan de Weert

300 EUR

Van Wijngaarden 1053
Van Wijngaarden

500 EUR

Reinhold Grohmann 1052
Reinhold Grohmann
Startprijs 300 EUR
Hein Balsink, landschap met zandweg 1051
Hein Balsink, landschap met zandweg
Startprijs 375 EUR
Stilleven met kreeft gesigneerd J. Guillaume 1050
Stilleven met kreeft gesigneerd J. Guillaume
Startprijs 300 EUR
Van Trirum 1049
Van Trirum
Startprijs 350 EUR
Van Trirum 1048
Van Trirum
Startprijs 350 EUR
Shida, vrouw 1047
Shida, vrouw
Startprijs 740 EUR
Serie etsen 11x 1046
Serie etsen 11x
Startprijs 600 EUR
W.G.F. Jansen, kippen bij schuur 1045
W.G.F. Jansen, kippen bij schuur
Startprijs 250 EUR
Antiek Russisch ikoon 1044
Antiek Russisch ikoon
Startprijs 400 EUR
J.J.H. van Leeuwen, bollenveld 1043
J.J.H. van Leeuwen, bollenveld
Startprijs 650 EUR
4 etsen Ids Wiersma 1042
4 etsen Ids Wiersma

190 EUR

Aquarel Ids Wiersma 1041
Aquarel Ids Wiersma

225 EUR

Kees Terlouw 1040
Kees Terlouw
Startprijs 300 EUR
Ton Smits 1039
Ton Smits

750 EUR