Tibetaanse bronzen figuur 20e eeuw, kindboedha op lotusbloem. 37cm. Cond;G
Grote oude Thaise bronzen vergulde Boedha, 2e helft 20e eeuw, 58cm. Cond;G
Verzilverde Art Deco meeuw op marmeren basement, door J.Rosnard, omstreeks 1930, in goede staat 36cm.
Bronzen damhert op zwart marmeren basement 21e eeuw in goede staat, 26x42x12cm. Cond;G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer, 21e eeuw gesigneerd C.J. Verhoef, Maribu's, 25x15x10cm. Cond:G
Grote compositiemetalen waterdrager 20e eeuw op houten basement(handvat kruik zit er los bij) 77cm. Cond:G
Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G
Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.
Groot 18e eeuws notenhouten gestoken heilig beeld met bijbel, handen afneembaar, 87cm. Cond:G
Twee antieke vergulde bronzen bustes omstreeks 1870 in goede staat 13cm.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, 17e eeuwse scheepskaptein met kijker en anker. 32cm. Cond:G
Antieke Buste van een oosterse vrouw, brons-zilverkkleurig gepatineerd, gipsen beeld, chips, gesigneerd Houdon. 55cm. Cond:R/G