Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden briljant ring
Resultaat: 900 EUR

Witgouden ring, 750/000, met een briljant geslepen diamant, 0,65 crt. W/P1, gezet tussen de band. Breedte 6 mm. ø 52 ca 13,0 gram. In goede staat

Zilver roze vergulde ring met granaat
Resultaat: 70 EUR

Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.

Collier van tijgeroogkralen
Startprijs 30 EUR

Collier van tijgeroogkralen, langwerpig 18x14 mm. met zilveren sluiting. Lengte 42 cm.

Gouden ring met briljant
Startprijs 200 EUR

Volle gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met langwerpige zetkast versierd met draadbewerking, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt oud slijpsel. Breedte 10 mm. ø 54 ...

Zilver vergulde ring met robijn en smaragd
Resultaat: 30 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met ovale en rond gefacetteerde robijnen en smaragden. Breedte ring kop 17x15 mm. ø 56 ca 2,6 gram. Nieuw

Collier met zilver vergulde hanger met citrien
Startprijs 50 EUR

Zilver verguld collier en hanger, 800/000, met citrien. Ankercollier met een grote hanger met sierlijk bewerkte rand bezet met een ovaal gefacetteeerde citrien. Grootte hanger 56x27 mm, inclusief oog...

Zilveren Armband en Ring
Startprijs 120 EUR

Zilveren armband en ring, 800/000, versierd met ivoor. Slavenband met scharnier, 59x51 mm, met veiligheid en een ring ø 50. Totaal ca 33 gram. Als nieuw

Zilver vergulde oorschroeven met robijn
Resultaat: 70 EUR

Zilver vergulde oorschroeven, 925/000, met een robijn, ø 7 mm, in een 6-poot chaton. ca 3 gr. Nieuw

Witgouden ring met robijn en diamant
Startprijs 700 EUR

Witgouden ring, 750/000, met robijn en diamanten. Ring met in het midden een mooie ovaal gefacetteerde robijn, 0,99 crt met een goede kleur. Om de robijn zitten banen bezet met briljant en baguette g...

Witgouden ring met saffier en diamant
Startprijs 700 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. Ring in bloemvorm met in het midden een mooie ovaal gefacetteerde saffier, 0,88 crt met een zeer goede kleur. Om de saffier zitten banen bezet met br...

Zilveren collier met hanger
Startprijs 25 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.

Lot met robijnen
Startprijs 150 EUR

Lot met robijnen, ca 10,0 crt, bestaande uit rond gefacetteerde robijnen in een goede kleur. ø 2 mm

Natuurlijke Toermalijn
Startprijs 150 EUR

Natuurlijke Toermalijn, in smaragdslijpsel, Verdeliet, met een intense olijfgroene kleur met zeer kleine insluitsels. 13,40x9,65x5,50mm. met ID-kaart. Facetranden wat afgesleten

Witgouden rijring met diamant en robijn
Resultaat: 225 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...

Gouden oorstekers diamant en onyx
Startprijs 180 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, met onyx en diamant. Lange oorhangers met grote onyxen, totaal ca 12,12 crt, voorzien van geslepen ruitvorm. De onyx is met 3 diamantjes, 2 wit en een zwarte, totaal ca 0,...

Witgouden slavenarmband, Diamant saffier
Startprijs 1.000 EUR

Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant en saffier. Strakke slavenband, met een verlopende rij met 8 diamanten, totaal ca 0,54 crt, en 7 saffieren, totaal ca 0,40 crt. Om-en-om gezet in 4-...

Witgouden ring, met Saffier & Diamant
Resultaat: 300 EUR

Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Rijring bezet met 5 markies geslepen blauw saffieren en 4 markies geslepen diamanten, grootte 3,5x1,7mm. Breedte ring 3,6 mm. ø 57 ca 2,85 gram. In goe...

Gouden Slavenarmband
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier, bakslot en veiligheid. Bolmodel, breedte 6 mm. ca 12 gram. Gedeukt en er zit speling in het scharnier en de sluiting.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 950 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Een ring met aan de bovenzijde een witgouden schijf bezet met 82 diamantbaguetten, totaal 0,81 crt, in 2 ringen gezet en 71 briljant geslepen diamanten, totaal ...

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.100 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met overloop aan de bovenzijde met uitlopende banen bezet met 76 diamant baguetten, totaal 0,71 crt en 50 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 crt W...

Witgouden oorstekers met diamanten
Startprijs 700 EUR

Witgouden oorstekers, 750/000, met diamanten gezet in diverse ringen onder elkaar, 192 diamanten, totaal 0,78 crt W/VSI-SI. Lengte 35 mm. ca 6,2 gram. In goede staat

Gouden ring met roosdiamanten
Startprijs 950 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met roosdiamanten. Ring met aan de bovenzijde een rozet bezet met 9 roosgeslepen diamanten, totaal 1,10 crt. (3,5-5mm). ø 56 ca 9,6 gram. In goede staat

Gouden hanger met roosdiamanten
Startprijs 650 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000, met roosdiamanten. Een rozethanger met 10 roosgeslepen diamanten, totaal 1,20 crt, (2-5mm), aan een ankercollier. Lengte hanger 19 mm, lengte collier 42 cm. Totaal...

Gouden hanger met smaragd en diamanten
Resultaat: 350 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000, met smaragd en diamanten. Een ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 7x5mm met een goede kleur, en 15 diamanten met een oudslijpsel, to...