Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Chrome designlamp 2156
Chrome designlamp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
7 Delen tin 2149
7 Delen tin

Resultaat:

15 EUR

Tafel 4043
Tafel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Plateel, 6 delen. 6158
Plateel, 6 delen.

Resultaat:

100 EUR

Vitrinekast, 1-deurs 4036
Vitrinekast, 1-deurs
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Olieverf op doek (50 x 75) 1117
Olieverf op doek (50 x 75)

Resultaat:

150 EUR

Borden met schepen (2x) 6151
Borden met schepen (2x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Quiridon, empire 4007
Quiridon, empire

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Michael M., naar Picasso 1081
Michael M., naar Picasso

Resultaat:

200 EUR

3x Ind. kampferkist 2112
3x Ind. kampferkist
Startprijs 60 EUR
Plaquette (2x) 6144
Plaquette (2x)
Startprijs 500 EUR
Empire passpiegel 4000
Empire passpiegel
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Hangklok Wuba, 2-gewichten 3679
Hangklok Wuba, 2-gewichten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Peter Brouwer, Zeilboten 1551
Peter Brouwer, Zeilboten

Resultaat:

130 EUR

Staande eiken klok met comtoise uurwerk 3672
Staande eiken klok met comtoise uurwerk
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Theekistje, Louis Seize 2105
Theekistje, Louis Seize

Resultaat:

135 EUR

Imari kraagvaas op voetje 6108
Imari kraagvaas op voetje
Startprijs 40 EUR
Schoengespen, zilver 517
Schoengespen, zilver
Startprijs 60 EUR
Lot horloges, 4x 510
Lot horloges, 4x
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Bloemen stilleven 1067
Bloemen stilleven

Resultaat:

175 EUR

Statie, Degen Hessen 2098
Statie, Degen Hessen
Startprijs 350 EUR
Imari bord 6101
Imari bord
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Horloge, erotisch 503
Horloge, erotisch

Resultaat:

200 EUR

Franse pendule ca. 1820 met Wedgwood plaquettes 3643
Franse pendule ca. 1820 met Wedgwood plaquettes
Startprijs 1.200 EUR