Renard, (21e Eeuw). Voorstelling: Strandgezicht met volleybal spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 100x60 cm. Cond.: G.
Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.
Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afm. 7.5 -13 cm ø. Cond.: G.
Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. In goede staat.
Prachtig vijf-delig Delfts keramieken kaststel met landschappen en florale decors. Ca. 1920. In 18e eeuwse stijl. Afm. 26-37 cm. In zeer goede staat.
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Naar H. van Wijk, insecten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G
Drie 18e/19e eeuwse werken op papier, 1 gesigneerd, Arie Hogtema, landschappen met figuren, 2x sepia 1x tekening op papier 14-20cm. Cond:G
J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Vooroorlogse Engelse eikenhouten miniset-tafels met getorste poten. Ca. 1930. Afm. 50-52 cm. In goede staat.
Wortelnoten bijzet trommeltafeltje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 57x60 ø cm. In goede staat.
Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afm. 42x58 cm. Cond.: G.
Antieke Art Nouveau Jugendstil mahoniehouten schildersezel. Ca. 1910. Afm. 199 cm. In goede staat.
Twee werken op papier, 18e-19e eeuw. Een aquarel wasvrouw. Een gravure monogram F.E. Strennua in Aduersis (17e-18e eeuw) Werken op papier. Afm. 28-32 cm. Cond.: G.
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm
Vier Duitse grunderzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, In goede staat 103x46x56cm.
Zilveren manchetknopen en broche, streeksieraden, 833/000. Twee manchetknopen met filigrain versiering en een broche gemaakt van een speld van een oorijzer. Totaal ca16 gram.
Zilveren chatelaine, 835/000, versierd met een afbeelding van een jager en voorzien van 3 signetten. Totaal ca 61 gram. Lengte 33 cm
Duits kerkboekje met zilveren beslag. Zwart kerkboek met zilveren rand versierd met acanthusbladeren voorzien van 2 zilveren sluiting, één afgebroken, los bijgevoegd. 18x12x3cm.
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn cobra collier met in het midden een witgouden krul bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, met daar onder in een markiesvo...
Twee grote vooroorlogse cloisonnè vazen met blauwe bloemen en vlinder decors. Afm. 32 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met florale takken decor. Gemerkt. Afm. 8x16x8.5 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 54x70 cm. Cond. G.
Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.
Antieke Thonetstijl beukenhouten schommelstoel, omstreeks 1900. In goede staat 100x135x60cm.
H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.
Bernard Buffet, 1928-1999. Voorstelling: 'Le bouquet des fleurs violet'. Lithografie op papier. Afm. 31x24 cm. Cond.: G.
Zilveren theebus, 800/000 Italiaans. Cilindervormige theebus met versierde rand met lelie's gemaakt uit opgesoldeerd draad, verfraaid met lijngravures als kader. Gemerkt: Faccioli. ø 9x11,5 cm. Ca 209...
Kristallen marmeladepot met zilveren knop, 835/000. Marmeladepot voorzien van onderschotel, met waaierslijpsel, versierd met een zilveren knop in de vorm van een gefacetteerde bol. ø13x18 cm. In goede...
Antieke Art Nouveau parelmoer dekseldoos met scarabé. Ca. 1915. (Eén siersteen chipje af). Afm. 4.5x9x6 cm. Cond.: G.
Zes stuks Imari porseleinen vazen, 19e eeuw. O.a.: Vier dekselvazen (florale decors) (twee dekselpunten gelijmd) Verder in goede staat. Afm. 11-26 cm. Cond.: R/G.
Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren armband, 925/000, met rode en witte stenen. Klemarmband met een rozet met rode steen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en rode stenen. De a...
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal EDT van Issy Miyake (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum Guerlain/Paris. Twee maal EDT, 30-60 ml. Eén maal Champs E'lysees, 30 ml. Eén maal Le Cours du Chamade, 2x 30 ml. Afm. 16-23 cm.
Zilveren brede ring, 925/000, gematteerd met 4 vierkant geslepen blauwe zirconia's. Breedte 9 mm. ø 57 Nieuw
Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G
Oud Perzisch kleed met florale decors, o.a.: rood, groen, zwart etc. Afm. 110x166 cm. In goede staat.
Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...
Oud Perzisch kleed met florale decors, veel kleurig. Afm. 135x182 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden ring, 585/000, met smaragd, saffier en diamant. Ring in Art-Deco stijl bezet met diverse smaragden en saffieren, totaal ca. 1,29 crt. en 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca. ...
Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.
Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.
Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.
Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin in cassette. 20e Eeuw. Afm. 8.5 cm. ø. In goede staat.
P.H. May. Popgroep Pink Floyd. Olieverf op linnen. Afm. 50x50 cm. Cond.: G.
Jules Benoit-Levy, 1866-1952. Voorstelling: Volendam's interieur met figuren. Ets op papier. Afm. 32x41 cm. Cond.: G.
Zilveren bonbon schuitje, 925/000, Engels. Schuitvormig bonbon mandje met gezaagd ruitmotief en getrembleerde gravering op de greepjes en langs de randen. MT.:Harry Atkin, Sheffield jl.: b:1894. ca 62...
Bijzondere zilveren kaviaarschaal, 800/000, geheel versierd met graveerwerk met Oosters decor. Schaal voorzien van draaibaar deksel geplaatst op 3 fraai bewerkte poten. Totaal ca. 622 gram. ø 18x16 cm...
Collier van grote bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Geknoopt collier van grote kaasvormige bloedkoralen, 10x7,5mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde bolsluiting met veiligheid. Lengte 53...
Geelgouden ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant. Gouden ring met een band voorzien van sleuf. In het midden uitlopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt SI-H. ø 56. ca...
Elegante witgouden ring,750/000, met briljant en baquette geslepen diamanten. Ring met golvende bewerking bezet met een rij met 21 briljanten, totaal 0,28 crt, en 4 vlakken bezet met 40 baquette gesle...
Drie zilveren juslepels, 835/000, model Haags lofje. o.a. gerritsen en van Kempen, jl.: Q:1926 en koninklijke van Kempen en Begeer. jl.:i:1968. Totaal ca 178 gram. 18 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Mooie patina en in goede staat. Afm. 18 cm. Cond.: G.
Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.
Groot lot met zilveren messen, 925/000, model hartfilet, bestaande uit 12 tafelmessen en 12 dessertmessen met stalen lemmet. ZI gekeurd. 21-25 cm. Gebruikt, maar in goede staat.
Zilveren bestekdelen, 833/000 model met dubbele filetrand, bestaande uit 2 vleesvorkjes, een zuurcouvert met zilveren heften, beiden MT.: Koninklijke Begeer, een sauslepel, MT.: Van Kempen en Zonen, ...
Omega horloge Seamaster met stalen kast en band, Quarts horloge m et vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. ( verstelbaar) In goede staat
Zakhorloge met erotische afbeelding op de wijzerplaat. Mechanisch. Binnenzijde deksel voorzien van gravure: Medaille dór Milan- 1906 DOXA Liege -1905. Veer vast. ø 5cm. Verder in goede staat.
835/000 Zilveren miniatuur. Spinnewiel met getorste poten. Mr. J.F. Plas - Alkmaar. jl: E 1914. Afm. 4x3x8 cm. Gewicht: 24 gram.
Belgisch gemerkte aardewerken zuil met bloempot in art deco stijl, 20e eeuw, gemerkt made in Belgium, groen-blauw glazuur, 114x38øcm. Cond;G
Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, ( gemerkt) In goede staat. 39xø27cm.
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Grote antieke bronzen beeldengroep, ca. 1870. Voorstelling van vrouw met wijnkelk en twee kinderen. (was op iets gemonteerd) Afm. 47x46x20 cm. In goede staat.
Zakhorloge, met een witmetalen bewerkte kast met aan de achterzijde een afbeelding van patria. ø 53 mm. Mechanisch. Voorzien van horlogeketting. lengte 35 cm.
H. Zille '05. 1858-1929. Duitse school. Steeg met dansende kinderen. Ets op papier. Afm. 20x24 cm. Cond.: G.
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G
Twee antieke gesigneerde houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G
Twee gesigneerde Japanse houtsnedes 19e eeuw, 1x ongesigneerd koelis na hun dagtaak huiswaarts, 1x krijger in zee met karper(scheurtje) 26x19 en 35x24cm. Cond;R/G
Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G
Vijf zilveren dessertlepels. Twee lepels versierd met parelrand, MT.: onleesbaar, jl:K 1920 en twee lepels met iets puntige steel, MT.: J.J.Wijnands, 's Gravenhage jl.:T: 1878, 833/000 en een lepel mo...
Zilveren sigarenkoker, 833/000, Hollands. Langwerpige ovale koker met scharnier, versierd met een getrembleerde rand en voorzien van krulgravures met cartouche. MT. J.van der Dussen, Schoonhoven, 19...
Antieke messing boekensteunen, ca. 1900. In de vorm van een eendenhals. Afm. 25x20x13 cm. In goede staat.
Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afm. 6-11 cm. Cond.: G.
Roodgouden oorstekers, 750/000, met diamanten. Oorstekers met een dubbele peervorm bezet met baguette geslepen diamanten, totaal 0,83 crt en briljant geslepen diamanten, totaal 0,36 crt W/VSI-SI. Bree...
Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffende de echtheid, olieverf op paneel 50x...
Vijf antieke gravures, Fr. Naumann sculpt 18e-19e eeuw, afbeelding van vogelsoorten in Latijn, ingekleurde gravures op papier 28x23cm. Cond;G
Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afm. 18 cm. In goede staat.
W.G.F Jansen 1871-1949, houten schuur bij bosrand, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
Gerard J. Bos 1860-1943, poldergezicht met koeien, olieverf op paneel 35x20cm. Cond:G
Zilveren design collier, 835/000, met ronde handgemaakte elementen, ø 11 mm. Voorzien van haaksluiting. ca 97,8 gram. Lengte 45 cm. In goede staat
Collier zilver, 800/000, met gedraaide schakel. Collier zonder sluiting gemaakt van ronde schakels in elkaar gevlochten en gedraaid. breedte ø 10 mm lengte 80 cm ca 64.4 gr
Gesigneerd Corneille. Houten handbeschilderde sculptuur met vogels. In lagen opgebouwd. Afm. 68x70x9 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G
Tien zilveren munten Belgie midden 20e eeuw 20,50,100 Frank 2,5-3,3ø Cond:R