Walther Kohlhoff, Berlijn 1906-1981. Spoorwegbrug Berlijn, Oosthaven. Aquarel op papier. Afm. 53x36 cm. Cond.: G.
Lot met 5 servetringen en 3 vingerdoekringen, waarvan 5 zilver. Diverse modellen. Enkelen gedeukt.
Shikagoshi Toyohara? "Theater voorstelling". Zeldzame Japanse ingekleurde twee-luik houtsnede (beide figuren hebben vier gezichten). Afm. 48x36 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse tabakspotten. Eén maal tin, één maal messing en één maal notenhout. Afm. 14-22 cm. In goede staat.
Roel Wildeboer, 1984. Landschap bij Staphorst. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Noord- Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Sierlijke gouden ring 585/000, met onyx en briljant. Antieke ring met in het midden een ovale nyx met een witgouden zetting met klein steentje. De onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 ...
Kralentas met zilveren beugel, 833/000. Papegaaienbeugel versierd met graveerwerk met een boederij en papegaaien. De kralentas is voorzien van een afbeelding van een papegaai. MT.: E.v.Geelen, Schoonh...
Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afm. 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, Hollands ijspret, ca. 1900. Olieverf op paneel. Afm. 17.5 x 17 cm. Cond. G.
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G
Vier lange colliers met edelstenen, bestaande uit een parelcollier met kleine groene kralen, een collier met turkoois en bergkristal, collier met turkoois en goudsteen en een collier met o.a. turkoois...
E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
Houten kast, z.g. porte de montre, met zilveren zakhorloge met sleutelopwinding. 18x21x6cm.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afm. 19x11 cm. Cond.: G.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Zilveren theezeef op glazen lekbakje. Theezeef, 833/000, Rond model met uitgewerkte bloemenrand, voorzien van met bloemen gedreven steel, (later aangemaakt). Geplaatst op een glazen bakje versierd met...
Monogram H.T.K., 2005. Rode rozen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.
Francine. 21e Eeuw. Voorstelling: Spelende kinderen op strand. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G
Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.
Twee oude Engelse Coalpoort keramieken kings ware vazen, A.D 1750 met goud- drakendecor, een vaas heeft randschade, ander goed, 23xø14 Cond:R/G
Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.
Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.
Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afm.: 28 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen voorraadpotten (gember), met florale decors, 18e - 19e eeuw. Eén maal familie verte, één maal familie roze (haarlijn). Afm. 9.5 x 13.5 cm. en 9.5 x 8 cm. ø. Cond.: R/G.
Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afm. 3x6x7 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.
Twee Imari porseleinen vazen met florale en vaas decors, 19e eeuw. Afm. 19 cm. In goede staat.